Herkes izlediği animeleri bu başlık altına yazabilir mi merak ettim de en çok ne izlen miş/iyo?
Ben başlıyım:
ben avatarı bitirdim (O tam anime denemiyo amerikalılar yaptıı için ama :D )
Naruto 150 ye kadar izledim Shippuuden inin 67. bölümündeyim... Naruto shippuuden hala yayınlanıyo her haftfa yeni bölüm geliyo. Onun son yayınlalanına yetişince Bleach e geçicem =)
Bide Miyazaki' nin uzun bi çizgi filmini izlemiştim =)

Devamını bekliyorum... :D
Şuan dragon ball ı indiriyorum. 119. bölümdeyim 120. si iniyor. pzt si netim kapanacak o zamana kadar upload edilmiş 150 küsür bölümün tamamını indirmeye çalışıyorum :D ama arada engeller çıkıyor tabi :D
Vampire hunter ve ninja scroll benim favorilerimdir tavsiye ederim ;-)
rapid den indirince 15 dk ara veriyo bekletiyo bide her zaman yuksek hızda inmiyo o çok sinir bozucu ama azimle bekledim bekledim indiriyorum :D hehe
Avatarın en son 3. sezonda kaldıydım daha izlemdim o gunden beri bi ara izliyicem son sezonuda 4. de cıkıcak diyoalr ama bilmiyorum :D
Hellsing çok güzeldi geçen sene onu izliodum ama bu sene adam gibi bir şey izlediğim yok.
mtv deydi hellsing ama benim hoşuma gitmemişti :D işin garibi de benden başka izleyen herkes beğendi :D

Naruto yu bi kanal getirtmek istemiş çok kanlı sahneler var fln demişler :D [ sanırsam =) ]
Novice
-0.500001
Avatar Gercekten Cok Hos Kacıncı Bitirisim Hala Canım Istıor Bole Bisi Gormedim Artık Her Kareyi Ezberlememe Ragmen izliorum..
Hiç izlemedim , hangi kanalda çıktığını , nerden izlendiğinide bilmiyorum . :bagirma

(çokmu kroyum xD )
Avatardaki en sevdiğim sahne: Tıkla
Avatarın konusuna ve bilassa müziğine hastayım :)
yalnız avtar diyte diye konu sapıyo gittikçe :D hehe Avatar bnce de gusel ama animeye girmiyo. Naruto nun bazı müzikleri çok hoşuma gidiyo benim :D
Samurai7 Cok gusel Mtvde Yayınlanan Anime Gecesini kacırmam asla gayet gusel gidiyor Hellsingide İzledm Oda GAyet Gusel Ama En guseli Avatar The Last Airbender :D
Evil-mc cidden güzelmş beğendm =)
Naruto
Death Note

benim vazgeçilmez üçlüm bu xD
Bleach ( Devam )
Death Note ( Bitirdim )
Full Metal Alchemist ( Bitirdim )
Elfen Lied (Bitirdim)
Full Metal Alchemist Brotherhood ( Devam )

Şuana kadar izlediklerim ve devam ettiklerim bunlar :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.