Sınırlı tarifeden sınırsız tarifeye geçtim ve geçen ayın faturası (5.4 gbcık kotayı aşmışım) 92 Ytl Geldi :huh
Novice
-0.500001
Yani Toplam 9.4 gb mi Yoksa 5.4 mi?
Kotayı bu kadar çok aşacaksan niye geçtin ki ? En güzeli sınırsız ödersin 49 YTL paşalar gibi kullanırsın.
aynen moruk hiç korkusuz rahat rahat indir kullan en iyisi hani korka korka yapmaktansa mantıklı degilmi
Konu başlığı ile alakayı çözemedim
Infernus : Kotayı bu kadar çok aşacaksan niye geçtin ki ? En güzeli sınırsız ödersin 49 YTL paşalar gibi kullanırsın.
sınırlıdan sınırsıza geçmiş zaten sanırsam. Ben de sınırsızdayım ama hep 53.5 geliyo fiyat
Pardon yanlış okumuşum. Kotayı aştım diyince sınırlıya geçtiğini zannettim. Böyle bir olay nasıl olurki hem sınırsıza geçiyorsun ve 92 YTl geliyor acayip bir şey. Bence kesinlikle şikayet etmelisin.
Bir sonraki ay değişiklik kabul görür ama arkadaş o ay içerisinde kabul gördü sanmış ve o yüzden bir hayli değişik gelmiş
ben sınırsızdan sınırlıya geçtim (ayın ortasında) bana modemi açıp kapadıktan sonra yeni tarifeden ücretlendirilirsiniz demişti fatura 12ytl gelişti(29.90ytl idi sınırlı) arayıp sordum sınırsızdan sınırlıya geçtiğim için sadece 15 günlük farkı alınıyor dedi bence sen bildirimi yanlış yaptın veya o tarifeye geçiş yapamadın veya bi kampanyadaydın o yüzden geçiş yapamadın ??
Komşuna güldüğün için tüm bu olanları çoktan haketmişsin bence , az bile oh olsun .
@mastik750

Aynısının tam tersini ben yaptım.Ayın ortasında sınırlıdan sınırsıza geçtim.Modemi kapatıp açmamı söyledirler vs vs.

@hain_kostok

Asalak gibi her topice ahmak ahmak yorumlar yapıyorsun insanları tahrik etme.Birgün birisi öyle boşalırki temizlemeye 12lik rulo tuvalet kağıdı yetmez.
ahuauha zagor ii patlamış yaa

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.