ßeyler bir uni düsünün.Kanatlı ve .ucuniuc =) herhangi bir komutla ucabilen bir uni yapmak mümqün mi ki.Uniyi ALıp bir kac kanat cizeris.ve uniyi ucurmak icin nudgeup ı kulanmak yani stafflar da nasil .nudgeup objeqti nasil yükseltiyorsa altında unili olan player .kanatlanuni diipde uninin üstünde 1 dkka ucabilmesini saglamak mümqün mi ki ? Yani ßiraz sacma ama öle ßisi yapalabilirmi ? Ona göre denicem !
Silindi
Banned
0
Hayır :D çok zor yani öyle bi gump bulursan yapılır tabi. Ama tr bunu çizebilecek adam yok sanırım.
Ben ucan inek istiom :D
:D yok zaten arkadasa sordum 500 tane resim yapmak lasim.. kanat icin detaylı olcaksa bi inerken biri binerken biri de komutla 1500 oluor =) yaparımda ßen ama okulumda var gecen yıl aksattim sınıfta kaldım suanda cömezlerle okuoz =)
ayıptır söylemesi Nah Yaparız :lol:lol:lol:lol
Lütfen Saygili ve terbiyeli konusalım..Yapılmıcak bisi yoktur.İstersen yaparsın...Ve siz yapın demiyorum.ßen yaparım... ve hepsini scp e döktügümde görüscez senle..
ML de 4 5 tane uçan yaratık var onları kullanın kuzum
HARUNDAN DAN ALDIM ZATEN O BİLGİYİ...
xLeria : Lütfen Saygili ve terbiyeli konusalım..Yapılmıcak bisi yoktur.İstersen yaparsın...Ve siz yapın demiyorum.ßen yaparım... ve hepsini scp e döktügümde görüscez senle..

mahserde yaparsın nudgeupla. arkadasm nudgeupla kaldırdıgın esyann sabit kalması gerekli. npclerde uygulayamazsın onu. kaldırırsın ama o hareket ednce yere ıner
Xleria arkadaşım anlayacağın çok zor ve teferruatlı işler,uzun zaman verip çalışman lazım.Çalışırım diyorsan ne ala sana.
Silindi
Members
1
Yahu işin kodlama kısmından ziyaede :D Unicorn yapmayın Pegasus falan yapın.Uçan Unicorn olur mu :D Mitolojiye saygınız olsun az :D
xLeria abartmaya başladın bence. sacmalama ya yenilik yapıcam diye iyice sacma sacma şeyler düşünmeye başlamışsın.
Tabi Burakcıgım abartiyorum sana göre .. =) Nudgeup la yürürken sabitlemeyi bilmiorsan ben napabilirim =)
Her bi karede nudgeup la aynı yerinde kalıcak ߀nim sevimli arkadasim.Ama Yaptıgım taktirde hepinizi görücem.
Ultima Online yapan kisiyede sacma seyler düsünme demisler ama yapmıs.O nasil yapıyorsa bizde yparız.Hic bir düsünceyi sacma olarak düsünme.UO'da Futbolada sacma ve imkansız hayal gücü falan diyorlardı ama nasil yaptılar..ßurak (ragnar) senin yasin daha kücük.En azından ben senin gidip 12 yasindayken 15 16 yasimdayim demiyorum.Senin o 12 yasindaki beyninin hepsi UO İLE dolu oldugu icin biliyorsun Server patlatmayi falan.
Sana sorsalar 2x2=187425454 dersin herhalde.

Ayrica sana istersen o bastan sona kadar cizdigim her ayrintayi kac kez düzenledigim savas arabasini atiyim..??Scp e yavas yavas arkadasla döküyoruz.Bittiginde ßu sitenin her tarafinda ßenim o aracim olucak canım =)
Yakındada server aciyorum ßakalım Kimin serveri tutucak.Wish'in Rekorlarınıda gecicek
Ben yapılmaz demiyorum kardeşim ok? Bilmeden etmeden laf yapma bana. Sadece çok saçma diyorum. Başka şey kalmadı uçan UNİ. yok uçan inek|-) Hem sen nezaman adam oldunda benim yaşımı beynimi öğrendin? Günde 50 tane topic açan sensin ben değil. Olmayan script bilginle bana laf yapma.

yapıcam edicem diye artis artis konuşma benimle, yap ondan sonra konuş ok? yapamıcağın şeyide kendini padişah gibi gösterip laf yapma.
xLeria : Tabi Burakcıgım abartiyorum sana göre .. =) Nudgeup la yürürken sabitlemeyi bilmiorsan ben napabilirim =)
Her bi karede nudgeup la aynı yerinde kalıcak ߀nim sevimli arkadasim.Ama Yaptıgım taktirde hepinizi görücem.
Ultima Online yapan kisiyede sacma seyler düsünme demisler ama yapmıs.O nasil yapıyorsa bizde yparız.Hic bir düsünceyi sacma olarak düsünme.UO'da Futbolada sacma ve imkansız hayal gücü falan diyorlardı ama nasil yaptılar..ßurak (ragnar) senin yasin daha kücük.En azından ben senin gidip 12 yasindayken 15 16 yasimdayim demiyorum.Senin o 12 yasindaki beyninin hepsi UO İLE dolu oldugu icin biliyorsun Server patlatmayi falan.
Sana sorsalar 2x2=187425454 dersin herhalde.

Ayrica sana istersen o bastan sona kadar cizdigim her ayrintayi kac kez düzenledigim savas arabasini atiyim..??Scp e yavas yavas arkadasla döküyoruz.Bittiginde ßu sitenin her tarafinda ßenim o aracim olucak canım =)
Yakındada server aciyorum ßakalım Kimin serveri tutucak.Wish'in Rekorlarınıda gecicek

ufak bir cocuk ata binene kadar tutturmus ben o ata binerm ne var bunda diye dinlememis kimseyi. Ata binmis sonunda ama binmesiyle inmesi bir olmus. Anliyacagin o is ata binene kadar ata bindikten sonra nudgeup nudgedown yemez canm arkadasm istersen cift kare yap. Ama yapabilicek birini taniyorum. adresini veriim bak www.ea.com

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.