İtem res atmamıza gerek yok evlerinde silinme süresi mevcut kimsenin emeginin silinmesi hoş birşey değil.Ayrıca 5 arkadaşımız göreve başlıyor
Atamızdan bazıları demişki eşşeğe altın semer vur eşşek gene eşşek =)
Neyse..
Umarım başarılı olursunuz ben girip oynamayı düşünmüyorum bidaha oynayan arkadaşların fikirlerini de değiştirme gibi bir çabam yok olamazda başarılar tekrar
#Küfür Sistemi geliştirildi Küfür eden oyuncular 45dk kadar konuşma özelliğini kaybedecek
#Resist Sistemi geliştirildi Atılan her büyü %50 bloke edilecek.Bonus için Resist skillinin 100 olması gerekmektedir.
#Ağ yapımı eklendi:Fisher oyuncular olta ile midye tutarak,ve 500 kumaşla halat yaparak,Bu iki malzemeyle ağ yapımı sağlanmaktadır.Midye çıkma oranı %85
#Rare sistemi aktif:Rare yapımı İnfernal,Water element,Fire Element,Poisoning Element cesetlerinden çıkan kanı Jar (glassbowling) menusunde bulunan cam kavanoza doldurup Mum ışığında eritmesi ve işlenmiş hale getirip 10 kullanımlık tüplere koyması gerekmektedir.Oyunun içeriği bozulmasın diye mum ışığı kapalı iken bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Başarılar.
Teşekkürler
Sirrion isimli yetkili sunucunuzdan ayrılıp başka sunucuya katıldığı için msn adresini , facebook'unu hacklediniz hatta şuan yetkili olduğu sunucuyu bile hacklemeye çalıştınız ya size daha birşey demiyorum :)

Çok iyi gidiyorsunuz başarılar...
insanlar daraldı..şu anda oynanılacak sunucu yok.Aileler aç gibi bekliyo "bir tane adam gibi sunucu olsa da oynasak" diye ama bu zamanda sunucu listesine baktıgımda pp veya rpden cok pvp serverı olması işin nerelere geldigini uzatmadan anlatıyo
Expert
34.0001
Intense : Sirrion isimli yetkili sunucunuzdan ayrılıp başka sunucuya katıldığı için msn adresini , facebook'unu hacklediniz hatta şuan yetkili olduğu sunucuyu bile hacklemeye çalıştınız ya size daha birşey demiyorum :)

Çok iyi gidiyorsunuz başarılar...

vay ergöth vay. o kadar da destek çıkmıştık. ayıp vallahi.
https://ergoth.net/ buda onlara iyi bi ceza olmuştur !
Expert
34.0001
Normal şartlarda bu tip hareketler hoşuma gitmiyor da, Sabri can dostumdur. 50 kere söyledim Leo amelesine güven olmayacağını, dinletemedim.
Enteresan olaylar :).
Way Yıllardır U-S yi Takip Ederim Hep Aynı İnsanlar Hep Aynı Kişiler Hep Aynı Tipler :)

Kaç Uo Sunucusu Acıpta Başarılı Oldugunuz Yıllar Var ?

Awe Kimin Açıp Açmadığı Seni ilgilendiriyormu ? Gidip Oynıcakmısın?

Bir Server Açılmış Tanıtımı Yapılmış Ama Gel Gelelim Mutlaka Bir Kaç Tip Çıkıyor Bu Şekilde.

Sizene Yahu Siz Açın Bir Server Bide Sizi Görelim?

Ayrıca Bu Konuda Bir Kaç Kişinin Yazıları Baska Uo Platformlarındada Aynı Şekilde Geçiyor Copy Paste Yani Karalama Son Gaz :)

Evet 2 Yıl Aradan Sonra Uo'ya Döndüm Ergoth'ta Başladım Yetkili Olarak Bundan Önce Bu Forumda Beni Tanıyan Kim Varsa Sunucumu Sonuna Kadar Savunucam.Ama Sert Ama iyilikle İnsan Evladı Gibi Davranana İnsan Evladı Gibi Davranıcam.Davranmayana Anladığı Dilden Davranıcam!

Bu Arada Ben Red Tanımayanlar Tanıyanlara Sorsun.Umarım Bol Eğlenceli Bol Tehtit'li ve Güzel Dostluklar Geçiririz.

Saygılarımla Red

Not : Sakın Şu Şekilde Yazıları Yazmayın " Sen Kim Oluyorsun,Sen Kimsin,Yazdığın Msj Cocuk Oldugunu Gösteriyor,Bu Sekilde Konuşamazsın " Tarzı Muhabbetlere Girmeyin Artık Ben Bunları Aştım Sizde Aşın Sıkıntısı Olana P.M Beklerim.

Bu konu RedShout tarafından düzenlendi(2011-06-01 05:23, 12 yıl önce)
Peki dağdan inmiş arkadaşımız sen ne dersen o.

Terbiyesiz burası ahkam kesilecek yer mi rezilliğiniz ortada her yerde konuşuluyor,eleştriliyor daha yazmaktan aciz insan gelmiş buradaki insanlara ne hakla caka satıyor?

Ayrıca senin sunucunun karalanacak bir yeri yok,karalamak iyiyi kötü gibi göstermek olur senin çalışman zaten harika şeyler sunmuyor biraz araştırsan buradaki insanların daha önce çok güzel işler çıkardığını fakat nankör türk oyuncusunun bunun değerini bilmediği bilgisine sahip olman gerekirdi.

Reklamını yeterince yaptın bence senin konun kitlense ve bidahada açılmasa keşke nasıl mutlu olurum bilemezsin.
Araştırmama Gerek Yokki Hepiniz Aynısınız Forumda Takılıp İnsanlara Ahkam kesmeyi Çok Biliyorsunuz Halbuki Bir B.k Bildiğiniz Yok 3 - 5 Çapulcu Toplanıp Msnden Birbirinize Haber Verir Girer 2 Konuya Yorum Yapar Karalarsınız Çünkü Siz Yeni Yetme Veletlersiniz Sahi Okul'un Yokmu Senin Yada Ebeveynlerinden İzin Aldınmı Hala Ayaktasın :)

Hadi Aslanım Bak İşine Forum Kirliliği Yapma Hele Bu Konuda Hiç Yapma ! Zamane Genclik İşte 2 Kod Değiştirirek Kendi Dünyanızı Değiştirdiğinizi Sanıyorsunuz Değil mi ? Senle Uğraşmıcam Çünkü Veletsin :=)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.