Merhaba,
Uzunca bir zamanın ardından tekrar başladığımız yere geri döndük. Uo-Regal biliyorsunuz ki 08/2011 de açılıp 6 ay sonra kapattığımız bir sunucu ki buna rağmen başarıya ulaşmış bir sunucudur. Bu geçen süre zarfında kendi kişisel problemlerimizden ve sıkıntılarımızdan arınıp Uo-Regal'e daha profesyonel ve daha nostaljik bir yaklaşımla tekrar can vermeye karar verdik. Umarım desteğinizi bizden eksik etmezsiniz. Aşağıda sunucu ile ilgili kısaca sizlere bilgiler vereceğim.

Site Adresimiz: www.uo-regal.com ( %60 tamamlandı. Forumlar aktif)
Emulatör: Sphere 56b
Stat Cap: 225
Skill Cap: 800.0
Sunucu Türü: Power Play

Connector: Dronnector 6x

Sunucumuz uzun vadeli bir sunucu olacaktır. Cihazı kiraladığımız aracı firmaya ait fatura;

Sunucu Özellikleri;

4 x 2.66Ghz
8GB Memory
2 x 120GB SSD
Dell H200
Raid 1/0/10
1 Gbps Port
Cisco Asa 5510 Firewall

Sunucu Hız Değerlerimiz;

Sunucuda Bulunan mevcut sistemler;

İbranice
Evaluatingintel & Inscription
Meditation Bonus
Rare & Black Dye
Spirit Speak
Ostard Egg
Resisting Spells
Player Tracking
Magical Repairing
Special Robes
Dragonic Armor
Sos Bottle – Treasure Hunting
Treasure Chest
Runebook Copy
Item Transfer
Private Message
Mount Resurrection
Weapon Bonus
Glassblowing – Stonecrafting
Craftable Housing
Trapped Pouch Box
Ingot – Reagent Store Cyrstal
Money Box
Special Bows

Sistemler hakkında ayrıntılı bilgi web sitemize konulacaktır.

Power hour dengesi tamamiyle oluşturulmuş olup şu şekilde sıralanmaktadır;

Tüm craft skillerinde ph %40 ( Alchemy, Blacksmithing, Bow Crafting, Carpentery, Inscription, Tailoring, Tinkering)
Taming ph'si %15 olarak ayarlandı.
Poisoning Ph'si %80 olarak ayarlandı.( Poisoning büyüsü kullanarak daha çok gain alabilirsiniz.)
Resisting Spells Ph'si %40 olarak ayarlandı. ( Sadece karşı taraftan gelen büyülerle geliştrilebilir field büyüleriyle gain alamazınız.)
Stealing Ph'si %40 olarak ayarlandı.
Veterinary Ph'si %60 olarak ayarlandı.
Healing Ph'si %80 olarak ayarlandı.

Teşekküler.
Marje
www.uo-regal.com

Bu konu marje tarafından düzenlendi(2013-04-22 17:11, 11 yıl önce)
Şöyle Ki Kayıt Sisteminiz çalışmıyor sanırım Link.
Bunun dışında Web Sitenizi Tekrar Elden geçirmeniz daha iyi olur hoş değil görüntüsü...

Sunucuya girip test etmem için önce bir kayıt Linkinin Çalışması lazım.

Başarılar Genede
Sunucu açıldığında link'de açılacak. Web ile ilgili çalışıyoruz.
PM attım dilerseniz bakın
Başarılar.
Basarılar Regal.
Teşekkürler
Başarılar dilerim.

Merakımdan soruyorum 1600tl yi bir uo sunucusu için mi verdiniz?
Evet. 1600 lira parayı 3 ay sonra kapanmayacak bir uo sunucu için verdim. Makina da sadece cihazı host ediyoruz başka birşey yok. Web ekstra bir alanda kurulu. Yakında da farklı reklam metodlari uygulayacağım. En yüksek oyuncu sayısı hedefimiz için masraftan sakınmayacağım.
Klasik Mustafa tavırları,
Başarılar Regal.
@Ristie

Birincisi senin bana hiç birşey demeye hakkın yok. İkincisi o dekontu bu akşam internet bankacılığından çıkartıp buraya koyacağım. Ayrıca bu işleri bilmediğin çok belli. Sunucu özelliklerine bakarsan yukarıda cisco asa 5510 firewall yazıyor. Bu hizmetin aylık bedelini gidip araştırın lütfen. Diğer bir konu da başka sunucuların ne yaptığı. Bu beni hiç ilgilendirmez. Firma konusuna gelirsek redstation bayisi olan bir firmaya dandik diyorsun ki çok ilgili arkadaşlardır kendileri. Siz insanlara bu kadar rahat hakaret etmeyi,yaptıkları işi küçümsemeyi klavyeye mi bağlıyorsunuz anlamıyorum doğrusu? Sözleşme yapmadığımı nereden biliyorsun? Parayı gönderirken yanımda mıydın? Title a bakarsan Endustri Mühendisi yazıyor. Sadece sen zeki değilsin bu forumda. İstersen diplomada koyabilirim? Onuda geçiyorum siz özel hayatınızda ürün/hizmet alırken firmaları bu kadar hassas seçiyor musunuz? Yoksa burada muhalefet olmak için mi konuşuyorsunuz? Muhalefet olmak istiyorsanız da çizginizi bilin.
Ben merakımdan sordum .İnsanların kişisel zevklerine kimsenin karışmaya hakkı yok tabiki.Bana yüksek geldi meblağ, keşke böyle daha güzel hobilere bu meblağları ayırsanız .Şimdi burada birbirini çekemeyen zıt karakter çok bu konuda alır başını gider .Bence olgun davranıp birisinin susması gerekli bu gibi konularda aslında insanlar kişisel meselelerini PM aracığı ile tartışsa yada moderator arkadaşlar konulara duyarsız kalmasa her başlık amacını yitirmemiş olur.

not:Sunucu yarın açılacak madem biraz vakit ayırıp 30 dakika kadar görsellerinizide ekleseniz bilmeyenler açısından insanların kafasında fikir oluşabilir .
Kıskanclık Tavan Etmi Durumda. :) Regal Acılmadan Kıskanıldınız İyi Olcak Action Kokuları Alıyorum :)
@Ristie
Donanımdan anlamıyoruz? Sistemden anlamıyoruz? O kadar paramız da yok? İşlemciyi yazmak tüm sorunlarımızı çözecek zaten? Başke ne vardı? Heh dekont nasıl unuturum! Şimdi sana tek tek bu sorularının cevabını veriyorum.

http:/www.uo-regal.com/10.jpg

http:/www.uo-regal.com/11.jpg

http:/www.uo-regal.com/12.jpg

http:/www.uo-regal.com/13.jpg

Ne donanımdan anlıyoruz ne sistemden ne alışverişten yazık bize...
Ristie :
Extirecide : Sunu anlamıyorum parası vardır verir yani seni bu neden bu kadar ilgilendiriyor ki? Ki şöyle de bir durum var kadro 6 kişi olsa kişi başı 250 lira verseler 1500 tl eder bu connectoru da hostuda halletmiş olur size ne kimin nereye yatırım yapcağından insanlar sırf zevk için neler yapıyor bu da adamın zevkidir, kalıcı olmak istiyordur,parası da vardır vermiştir.Saçma sapan tribe giripte millete yağdırmaya gerek yok sen daha iyisini yapabiliyorsan yaparsın her şekilde karşısına geçer tecrübenizi konuşturursunuz.Ortada bir şey yokken yeni açılacak bir sunucunun hiç bir kanıtın ya da bilgin yokken dışarıya karşı kötü göstermeye çalışmaya hakkın yok.

Tecrübe demişinizde susuyorum :) İnsanları kandırmaya gerek yok dekontu atınca susar geçeriz ;)

Crany kıçı boklu bir oyunda insanları kıskanıcak değilim 8)

Siz neden bu insanları yağlayıp duruyorsunuz? İnsanların emekleriyle oynamak sizlerin açısından kolay nede olsa ve sunucuda yetkilisin crany bildiğim kadarıyla o yüzden fazla dırdır yapmayın icraat gösterin hadi.

Kimseyi yaglayıp balladıgımız yok uo-regal eskinin sunucusu potansiyelini ve işlerini biliyorum kendi adıma konusuyorum dikkatinide cekerim ama sen ve senin gibiler milleti sogutuyor bu oyundan :) neyse gereken cevapları sana verdiler sana yeterlidir.. Hayatında basarılar @Ristie

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.