nası itemi ileri itme komutu .move
ben elimle yapıyorum ama artık .move yaparım bilmiom zor değil onu yapmak o kolay tarafı işin ya tortu bunları nsl bir yapcam ya bende resimler çok kayıyıo of ya
bak yap ilk resmi. painti kapamadan onun üsütnden deiştirerek git. O zmn çok olmaz kayma. sürekli farklı kaydet yaparsın aynı paintte D: de gif movi gear ımın süresi bitcek ya :( onu yenilicem bi şeklde
bu arada .move 6 .move -6 flm gibi kullanılıyoda öteki yönler gidişatıını bimliyorm :D

ya biri cevap yazsın ya :D aherkes topluca parrça parça çalışalım. her bi bölümden birleştirelim sonunda parçaları bending skills i uyarlayalım UO ya :D Bizler Uo ya kingdom reborn dur stygian abbys dir gibi eklentiler ve yeni versyonalr yapamıyoruz. Ama UO ML üstünden UO yu geliştirebiliriz. Bending skills i ekleyelim UO ya. Hatta yeni oyuncular bile çeker bu UO ya. Güzel yapılrısa. Dediğim gibi. Bi kısım Haritayı yapsa bi kısım script bi kısım verdatadan npc, item, anim fln halletse çok güsel ve rahat bi çalışma olur.

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2008-09-22 20:36, 15 yıl önce)
satayım hepsini ben size :D
Herşey para değildir xantier ne para göz adamsın :no
harika bişi ben ce herkez katilmali
de hayır tek kişilik bi çalışma olmasın ya :D yani hepimizin düşünceleriyle büyüelr iayarlayalım. map zaten sabit bi biçimde sadece yapılmayı bekliy oyani :D bu arada asla yapılmışını almam sıfırdan yaparım :D 2 nedeni var:
1- Harcamayı gereksiz buluyorum bu işler için. Sopnucta programlarını kullandıktan sora yapılıyo ve ekip olursan çok daha gusellerini cıkarırsın.
2-Tek kişiden alınca gusel bulmuyorum bu fikri. :D (yanlış anlama)
+1
tortu

1. msn açsan konuşcazda msn açmıon bi açsan msn ayrıntıları konuşuruz.

2.ben easy gif animator kullanıyorum seninki başka sanırım bi farkları varsa seninkini kullanam ?

:P:P
msn e cuamrtesi full girerim o zamn bayağı bi konuşuruz bu konuyu =) bnde bu işi meteoradan örendm denebilir. :D
Bu arada bn dizi izliom şu anda :D reklama gore online ım :D Bu arada bu Bending Skills pack hazırlamada yardım etmek isteyen arkadaşlar (script, verdata, map yapımı fln. bilenelr) buraya yazsınlar. Onlarla birlitke hazırlayalım :D

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2008-09-22 21:13, 15 yıl önce)
ben bilsm bişeyler amatör scripterim bi işine yaramam :D daha zar zor yeni şeyler yazıorum zaten
@chackie belli başlı olaylardan paylaşım pek yapmıyorum. herşey paraymış bunu da anladım
da herşey para para dersek te çok saçma oluyo. Adı üstünde ultima-counter strike paylaşım sitesi :D o açıdan birleştikmi çok gusel şeyler yapılabilir .:D Bu arada evet maelesef ki gunumuzde herşey para olmuş duurumda. Ama işte birleşip yaparsak ta gusel olur
aman nolcak ki ben scriptleri koyucam biri gelicek 20 ytl ye packı satıcak sonra gene koycam buraya sonuç aynı
tortu msnini ver bide bak bence bayramda oturup yapalım eger isinz yoksa toplanalım bi catı altında bayramda yapalım bunu fullden fire 40 water 40 earth 40 air 40 diye levelli gbi bisiler hallederiz iste

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.