Merhabalar,

Uzun zamandır düşündüğümüz ancak yeni hayata geçirebildiğimiz bir projedir. Tabii doğal olarak her önüne gelen kişilere sponsor olmuyoruz. Bunun için aradığımız özellikleri belirteyim,

* Yeniliğe açık olan
* Çalışkan olan
* Daha önce başka projelerde bulunmuş olan
* Tecrübeli olan
* Güvendiği ve onu yarı yolda bırakmayacak takım arkadaşları olan
* Disiplinli olan
* Reşit olmuş olan

arkadaşlara ihtiyacımız var. Bu özelliklere sahip olan arkadaşların, pm yoluyla kendini ve projesini tanıtmalarını rica ediyorum. Sunucu türü (PVM&PVP&PP&RP) önemli değildir. Sadece başarılı olabileceğine ikna olduğumuz kişilere sponsor olacağız.

Bu kişinin sponsoru olduğumuz hizmetler,

* Web Alanı
* Domain
* VPS (Q6600 işlemcili ve Serverın kapasitesine göre RAM)
* Anti hile sistemi

bunlardır. Başvurularınızı bekliyoruz.

Saygılar..

Bu konu nuker tarafından düzenlendi(2009-02-18 12:40, 15 yıl önce)
çok hoşuma gitti mul editing le kendi serverim için birçok eşy yaptım ama daha yapılıcak birçok şey var insanları oyalamayı sevmem eğerki sizin sponsorluğunuzu kapan olamzsa biter bitmez başvuru yapıcağım.
Benim bildiğim bayilik reklamları falan Lucretius kontrolünde Reklam bölümüne veriliyor site yayınınız reklam içeriğine giriyor ya yazınızı editleyin sadece msn adresi verin ya da yetkililer konuyu kilitlesin...
oldu mu canım :)

Ayrıca ben reklam yapmıyorum.
niye alaycı ve sert cevap veriyorsun ki herkes bir garip olmuş eleştiriye kimse gelmiyor burnunuzdan kıl aldırmıyorsunuz tamam naparsanız yapın önce kural okuyun
mesajını düzenledim.
@ Tymaron

Alaycı ve sert mi? Eleştiri yapmadın ki eleştiriye gelemediğimi söylüyorsun. "Oldumu canım" dedim daha ne kadar kibar olabilirim. Senin yüzüne söylemediğim, sadece yazıyla ifade ettiğim 2 kelimelik bir soru cümlesinden nasıl bu anlamı çıkartabildin şaşırıyorum. Yinede bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
Moralim bozuk herşeyi ters anlıyorum kusura bakma
Önemli değil arkadaşım.
iyi bir proje olmuş ama şuanda zaten reşit olmadım olsamda öss var önümde bun düşünecek vaktim yo inş. öss den sonra üniv. bitsin üniv.de geliştirecem kendimi üniversiteden sonra ki bilg. mühendisliği okuyacam ondan sonra sphere ile baya uğraşmayı planlıyorum büyük projeler yapmayıda planlıyorum ne kadar hayata geçer bilemem ama ilerde herşey :D
zaten reşit olmamışlar sende oldugu gibi problemlerden dolayı yarım bırakmak zorunda kalırlar.
güzel düşünce ama ekonomik sıkıntımız yok kendimize yeteriz :)
Hım Benim Yaşım 17 Ama 4 Aydır bi proje hazırlıorum ve hazır oldu olucak Sponsor Olma gibi bi İhtimaliniz Olabilirmi!
Guzel Proje...
2009-03-16 19:36 GMT

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.