Blizzard yaptığı açıklamada yeni oyunun 27 Temmuz'da çıkacağını duyurdu.Hasretin bitmesine son 1 gün kaldı.
It's about time :D

Torrente düştü 7.2 GB =(
Haydi inşallah beklediğim gibi çıkmazsa blizzarda küfürlü e-mail atıcam.
Cracki daha piyasaya çıkmadı cd key satın alıcaz galiba içimde kaldı ya indirdim çalışmadı haliyle :O_o
Düşsün biraz fiyatlar alırız ya çok pahalı.
Youtube'da falan izliyorum elemanlar betasını online olarak oynuyorlar başkalarıyla battlenet gibi.Herhangi bir bilgisi olan varmı bu konuda ? Oynayalım fiyatlar ucuzlayana kadar yaf :p
Oyunun crack'i Reloaded tarafından çıkartıldı.Ben orjinal almak istiyordum fakat bu ayın 9'unda wow hesabımın süresi doluyor ve 1 ay sonra cataclysm çıkacağı için almaktan yana değilim.Ayrıca oldukçada pahalı fakat adamlar yıllardın üzerinde çalıştığı için hakediyorlar.
hep derim
oricınal for evritaym
Sonunda kurulumu sorunsuz hallettim ve senaryoyu bitirdim :D yeeehaufhee (=

İlk yorumum Wings of Liberty harikaydı ama senaryodan tahmin yaparak Zerg senaryosu iğrenç olucak bkz:Kerrigan :D

2. olarak senaryoyu çok belli etmişler yani 3 te neler olucağını şimdiden kestirebiliyorum bence insanı merak içinde bırakmaları gerekiyordu ki daha sürükleyici olsun.Şahsen benim biraz hevesim kaçtı açıkçası umarım yanılıyorumdur (=

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.