ya son patch içiin yokmu 1.11.1
bunları direk orjinal cd yi blizzard dan alınca sana veriyolar
Güzel Bi Yazı Olmu$ Ellerine Sağlık ;) Bide Bunun Gm Ler İçin Oyun İçi Komutlar Nelerdir?

. / gibisinden neler?

Daha sonra eklenen mesaj 30 dakika

ya ben Herşeyi Yaptım da o MsDos ekranı Geldiginde İlk baş E ye basıp enterladım sora h ye bastım kapandı . Sonra wow on lan mı ne onu yaptım tmm client açıldı ama direk hata verip kapanıyo :( napcaz

Bu konu magicmete tarafından düzenlendi(2006-07-27 13:19, 17 yıl önce)
simdi sizin actıgınız serverlar orjinal servermı oluyor ?? eger degilse bana yrn kapanmayacagının garantisini kim verecek? cünkü blizzard kendi serverları dısında server kuranlara dava acıyor ve kapattırıyor yani hicbir garantisi yok...
Ya Ben Sana gel Oynamı Diom Alla Allah ya..

Ben Açıp Örenene Kdr kendim Oynıcam Abi Şöle Yorum yapmayın .
eee sana bisi diyenmi oldu atlıyosun hemen...
ben topice diyorum playerlara bir server actınız ne garantisi var diyorum töbe töbe....
E Tamam Genel diosun adamlar sana gel gir demio alla alla.

Bırak Yorumun içinde kalsın adamların hevesini kırma sanane herkez naparsa yapsın allla alla ya.
Topic Gene Kavgaya Donusmus Lock Pls
E Adamın Söledigi yalnı$..
beyLer ben wowda oynuyorum ama orginaL serverdeil en fazla kastıgım 225 fln dı yani oda son lvl
bak ben kimseye bisi demiyorum sen sanki farkında deilmisin bu serverların heran blizzardın davası sonucu kapanacagından??allah askına... bnm anlatmaya calıstıgım orjinal serverlarda güvenli bir sekilde oynamanın daha mantıklı olacagı..heves kırmakla alakası yok girsin acsın serverını playerınıda bulur ne alakası varsa sacma sapan yorumlar anlamıyorun seni...ayrıca dademinde gelmisin ben sana laf atmadım üstüne alınıp kendim acacam kendim oyanayca diyon sana bisi diyenmi oldu diyorum sen gelmisin genel diyosun bisiler diyon 1 dedigin 1 dedigini tutsa keske...
Wddg armagedon programının 1.12.0 olanı varmı suanki bütün wow serverleri 1.12.0 ve üstünü destekliyo nasıl 1.12.0 yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
link kırık yardımcı olacak varmı
Arkadaşla size arcemu yada trinitycore2 falan tavsiye ederim zaten şuanda en geçerli wow-emu bu saydığım 2 isim. t2core arcemuya göre daha stabil fakat arcemu official e birazdaha yakın şekilde gidiyor. Gerekli açıklamaları sitelerindende elde edebilirsiniz gayet kolay bir şekilde sunucunuzu açabilirsiniz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.