Modern Warfare 3
Platform: PC, PS3, XB360
Çıkış Tarihi: 11/8/2011
Türü: FPS [First-Person, Shooter]
Yapımcı: Infinity Ward
Yayıncı: Activision
Resmi Web Adresi: Buraya Tık

Sistem Gereksinimleri (Tahmini - Alıntıdır)
İşletim sistemi: Windows Vista/ Windows XP / Windows 7
İşlemci: Intel Core2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 veya daha üst bir işlemci
Ram: XP için 2GB – Vista ve Win 7 için 3 GB
Boş disk alanı: 17GB
Ekran kartı: Shader 3.0 destekli ya da daha iyi bir ekran kartı, minumum 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950Pro ya da daha iyi bir ekran kartı.

VIDEOLAR
Resmi video galerisi: Buraya Tık
Gametrailers galerisi: Buraya Tık
Redemption Fragmanı Türkçe Altyazılı: Buraya Tık

HABERLER
Çıkışına sayılı günler kalan oyun hakkında kesin/kesin olmayan bilgiler şöyle: Daha önceki (MW2, Blackops) serilerinde IWNET tabanını kullanan Activision oyuncuları sevindirecek olan Local Host uygulamasının bu seride yer aldığını söyledi. Yine internette yayınlanan videolar için Ghostun (MW2 Karakteri) ölmediği söylenmekte. Ayrıca oyunu geliştiren Infinity Ward'a Activision çatısı altında bulunan Treyarch ve diğer bir başka geliştirici şirketin yardım edildiği duyuruldu. Yine Black Ops severlerin sevdiği Theatre modu MW3'tede yer alacak. Bowling bu konu hakkında "Theatre Modunu MW3'tede göreceksiniz hemde daha gelişmiş olarak" diye dillendirdi. Bunun yanı sıra diğer serilerde yer alan zombie mod MW3'te yok. Bunun yerine Spec Ops ve Survivol Modları öne çıkmakta.

*Hans Zimmer, Modern Warfare 3'te yok. (Ilgili haber için tıklayın.)
*Archievement Listesi (Ilgili haber için tıklayın.)
*Perk ve Kill Streak Detayları (Ilgili haber için tıklayın.)
*Spec Ops Modundan ayrıntılar (Ilgili haber için tıklayın.)

Bu konu totem tarafından düzenlendi(2011-10-15 13:59, 12 yıl önce)
gerçekten merak ediyorum.
Aynı hisleri paylaşıyoruz açıkcası ben bu yaz MW3'ten ziyade Battlefield 3'ten ümitliydim ve onu beklemekteydim fakat betasını oynadığımda pek memnun kalmadım. Orta sınıf bir bilgisayara sahip olduğum için full grafik yapamadım haliyle hoş durmadı gözüme. Oyundan tam anlamıyla zevk alabilmek için iyi bir sisteme ihtiyaç var bunun yanı sıra Battlefield 3'te insana yapay gelen bir yön var. Tabi birde bunun üstüne tek class yapılacakmış bir üyeliğe oda iyice bitirdi beni. Neyse hayırlısı diyelim ne varsa MW'de var gibi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.