Xfire'nin yaptığı bir diğer yenilik ve merak edilen özellik Xfire'ınıza Messenger listenizi taşımak. Bunu yapmak oldukça çok kolay. Bu sebeple resimle anlatımdan ziyada yazınsal anlatımı kullanıcam...

Herzamanki gibi Xfiremiz'i açıp Login oluyoruz. Daha sonra Tools -> Social Network Menager'e tıklıyoruz. Add Account'a tıklayıp, hangi sayfanın arkadaş listesini xfiremize taşımak istiyorsak onu seçiyoruz. Konumuz Windows Messenger olduğundan takip edeceğimiz yol

Tools -> Social Network -> Add Account -> Windows Live Messenger şeklinde olacak... Daha sonra User Name ve Password kısmına taşımak istediğimiz Messenger bilgilerimizi giriyoruz. Bunuda yapıp Log İn dedikten sonra bilgilerini verdiğimiz messengerımızın listesi Xfiremıza taşınmış olucak
xfire fena bir geçiş dönemi yapmış süper gerçektende. Anlatım için teşekkürler.
Rica ederim dökümanlarada bir diğer özellik broadcast video'yu eklemiştim onaylandığında dileyenler o konudada yardım alabilir. Ayrıca katılmamak elde değil Xfire Titan Gaming'e satıldığı günden bu yana atağa kalktı. Umarım bu yükselişi devamlı olur. Sonuçta halen daha pek çok oyuncunun kullandığı bi araç.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.