Adeks her zamanki gibi güzel bir organizasyon ile karşımızda. Üstelik bu organizasyonda takipçilerine kolaylık sağlamak için bir çokta alternatif sunuyor. Counter-Strike: Go ve StarCraft II heyecanını ÜCRETSİZ olarak sizlere sunan adeks bu turnuvada yer almak isteyen takipçilerine orjinal hesapları olmayanlar için geçici süreliğine turnuva için hesap temin etmekte.. HWA, vogue gibi takımlarında turnuvada olacağının bilgisini bugün almış bulunmaktayım. HWA ekibinin Steelseries turnuvasında elde ettiği başarıyı seriye bağlamak adına geçtiğimiz 1 hafta içerisinde kamp yaptıklarını ve Gamer House adı altında 1 haftadır aralıksız çalıştıklarını da söylemek istiyorum.

Heyecanlı bir turnuva bizi bekliyor gibi.

Turnuva saat 13:30 itibariyle Beşiktaş Adeks'te başlayacak. Ben şahsen orada olmayı planlıyorum, eğer sizlerde gelmek ister ve bu organizasyona bulunmak isterseniz, seve seve buluşabiliriz. Hatta ücretsiz turnuva olduğundan Ultima-Strike takımı olarakta zevkine turnuvaya katılabiliriz bile :) Ancak böyle bir girişimde bulunacaksak eğer hemen karar verip takım oluşturmalıyız çünkü ismimizi yazdırmam gerek. Unutmayın muhtemel rakiplerimizden biri geçtiğimiz turnuva şampiyonu HWA :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.