?
Cs 1.6 yı bilmemde 1.5 in botlarında yani Pod-Botta cstrike ın içinde ki pod-bot klasorunun ıcndekı bot_names gibi bir dosya olacak. Oraya girip değiştirebilirsin. İstersen birde bot_chat var. Ordanda konusmaları değiştirebilirisn.
2 tane pod-bot klasörü buldum fakat bot_names flan bulamadım :S
Su an onumde bulunan makinede Counter olmadıgı ıcın belkı tam adlarını soyleyememısımdır ama Podbot klasorlerının ıcınde names vede chat ile ilgili 2 tane dosya bulunması gerekıyor!!!!
afedersin şimdi buldum teşekkür ederim.

//locked
1.5 ıcın podbot klasorunde bir metin belgesi vardı adını hatırlamıyorum ordan botların konusmaları ve adlarını degıstırebılıodun(ıkısı bır aradaydı)
buldum buldum teşekkür ederim c:sierra daymş ben c:progrime files\valve ye baktm
Huhehe rehinelerin konuşmalarını değiştirioduk zamanında :p.
Rehinelerin resimlerinide değiştiriyorduk eskiden. Ondan sonra normal radyo seslerini değiştiriyordum.
Hey gidi günler hey.Dansoz rehine yapıoduk :kikirik.Şimdi unuttum bea cok zaman geçti. *Duygulanır ;(*
*boosterx'i avutur:imdat:imdat*
Ben Dialoglarda Ana Bacı Kufur ettırıyordum Botlara Manyak Oluyordu Adam Yaralanıyordu Ula Senın .... Gerisini sİz Dusunun Manyak Zevklı Oluyordu Sonra Image Yaptım Mah Cocuklara satmaya Basladım Para Kazanmıstım 50KRS Cd Parası Verıyordum 2.50Liraya SAtıyordum Bende Ozledım O Gunlerı Baya Ugrasmıstım Ama
*Gözyasını siler,burnunu çeker.* ;(.

Bomba atarken seslere fln ayar verirdik aha kafası yarıldı fln nıhahaha :kikirik
* boosterx Aladıgı Icın Dayanamaz O da Aglamaya Baslar *
*İkisinide öldürür:ates:ates:ates*

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.