Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Arkadaslar ben de şaidim kie bu bunny hoop olayı war adamın biri 1.6- 1.5 farketmior zııp zııp ordan oraya zıplıyor bunun yetenek meselesi olduuunu soyluyorlar amma ben anlayamıyorum bunun ne alakası war yetenekle 3-4 yıldır hatta daha fazla zamandir cs oynuyorum amma hic boyle bisy yapamadım seri sekilde zipliorm amma 3. de adam duruyor sırf bunu ogrenmek icin google da arastırdım site buldum orda serice nasil yapabilecegimiz anlatılıyor denedim amma yapamadım zor gibi bide ben diorm ki su bazı adamlar var zıplarken ayakları hareket etmior o teknigi nasıl yapabilirim yane demek istediim şey normalde adam zıplarken ayakarı bir takim hareket eder iste burda adam hic yukari asa (asansor gibi :D) hareket edior bunu da ogrenmek istiorm bu isin ustaları bakın bakiyim suraya ya bizede ogretin aciz kalmayalım bu tekniklerden :D :D :D
hile ?
Yok öyle birşey ya olmaz ya hiledir ya da üzerinde oynamıştır çünkü Cs 1.6 da zıplayınca yavaşlıyorsun ben hiç rast gelmedim serverde Anti-Cheat programı var mıydı ?
Dikkat etmedim amma hilelerin özelliklerinde war ogle bunny hoop ama dediim farklı adam dumduz gitmior

sol ileri sag ileri sol ileri sag ileri bu sekil adam ucuor resmen yani adam gozumun onunde yaptı hicber eklentiside yoktu adamin dedigim gibi adam hic hareket etmeden ziplior amma oraya dikkat !!!!
Bunny Hoop Hile Degildir Ben Adrenaline Gamer' de yapıyorum herkez yapıyor Bunny Hoop Serverin Ayarlarından Oluyor Yani Kesinlikle Hile , program vs degil

Buda Bunny Hoop Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=krzUPpALyHU
Silindi
Journeyman
5.4
Ya ne hilesi bunny arkdaşlar uo'daki makro gibi mesela mousein ortasındaki tuşla yapılıyor ilk önce options'a giriyoruz oradan jump ve duck var jump ' a geliyoruz bi kere tıklayıp mouse'nin ortasındaki tuşu yukarı kaldırıyoruz sonra duck'a geliyoruz bi kere tıklayıp aşağa indiriyoruz okay diyip oyuna giriyoruz . oyundayken mouse'nin ortasındaki tuşla aşağa yukarı yaparken oyunda'da sağ sol yapıcaksınız böyle oluyor

@Override

Adam burada bunny yapmıyor airaclerentine diye bi oaly var onun şifresini yazmış :D
Yetenek meselesi baya bi' uğraştınmı yaparsın.Zaten belli bir zamandan sonra elinin alıştığını görüceksin.Kendiliğinden oraya buraya ; )
Override : Bunny Hoop Hile Degildir Ben Adrenaline Gamer' de yapıyorum herkez yapıyor Bunny Hoop Serverin Ayarlarından Oluyor Yani Kesinlikle Hile , program vs degil

ewt degil amma ben yapamadim denedim olmadiii server ayarı nasl onuda anlamadım ve su hareketsiz zıplaa nasıl ya anlatın bi plsss !!!!
valla ben server ayarlarından biliyorum
https://www.youtube.com/watch?v=aUtxsfuymxc Bu vidyo da güzel anlatmış en basitinden.Al bakalım.
Override : valla ben server ayarlarından biliyorum

abi yanlıs anlama amma bilmiorsan yorum yapma ayarlar nasıl demedim o nasıl bişy yane consola mp_bunnyhoop 1 yazınca oluyor mu :D :D :D :D
Hocam buyrun Bunny öğreten bi video Burdan
abi böyle videolar sadece yapılışını gosterior amma ben ogrenmek istiorm ya bide sunu diorm hareketsiz asagı yukarı inip cıkmak hareketsiz jump nasıl oluor ona kimse bisy demedi sanırım o tekniklede alakası war cunku gorduum adam o şekil ilerliordu hareketsiz bir şekilde ileri sola ileri saga gidiordu (hareketsiz) hadi bekliorm beyler !!!
abi benim gördüğüm kadarıyla sol sağ zıp tı :D youtube da bi video görmüştüm commentslarda mod.la yapılıomuş
MWHEELDOWN a +jump ı ayarla sonra
w MWHEELDOWN a mouse u sola sonra tekrar whelldown d mouse u sağa kaydır ama sadece w tusuna 1 kere basıcaksın.eğer 1,6 oynuyosan sana cfg sını yollarım eğer 1,5 kasıyorsan bu sekıl yapıcan. bide 3-4 senedir oynuyon peki sşu hareketi gördünmü : )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.