Silindi
Merhabalar sevgili ULTIMA-STRIKE üyeleri,
Boş bir zamanımda arkadaşlarımla güzel bir vakit geçirebilmek için siteden aldığım linkler sayesinde kendime güzel bir sunucu kurdum. Sunucumu evimdeki bilgisayarıma yükledim, ve halen de canım istediği zaman keyifli vakit geçirebiliyorum. Yazılan yazıların çoğunda gördüm ki, bilgisayar kullanıcılarımız kendi sunucularında, kendi kurallarına göre oyununu oynamak, başkalarının ağız kokusunu çekmemek ve en önemlisi de uzak yerlere yüksek Latency (bilgisayarcı ağızıyla ping) değerleriyle kare kare oynamamak istiyor. Ben de kendi sunucuma çağırmakta olduğum oyundan anlayan arkadaşlara okutup işe aldığım arkadaşlara verdiğim bu manueli sitemizde paylaşmaya karar verdim. Öncelikle şunları belirtmiş olayım...
* Kesinlikle kendi sunucumun reklamını yapmamaktayım ve böyle bir amaçla bu belgeyi paylaşmamaktayım. Sunucum sadece kendime ve arkadaşlarıma özeldir. Sadece benim istediğim zamanlarda sunucum açık. Kendi bilgisayarımda olduğu için kiralayıp da başkalarının gelmesini istemek gibi bir amacım yok. Eminim yazıyı dikkatle okuyan sizler de bunun farkında olursunuz.
* Belge içerisinde verilen bilgiler eğitim amaçlıdır. Lütfen yaptığınız (yapamadığınız) ayarlardan doğacaklara beni sorumlu tutmayınız. Çünkü kusura bakmayın kabul etmem :D
* Son olarak da iyi niyetimle sizlere takdim ettiğim bu belgeyi, iyi niyetinizle kendi kullanımıza sunarsınız...

İŞTE LİNK ... BU LİNKE TIKLAYARAK İSTER MANUELİ OKUR, İSTER ÜSTTEKİ DOWNLOAD LİNKİNDEN BİLGİSAYARINIZA İNDİREBİLİRSİNİZ.

Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.