Merhaba arkadaşlar...
Bilgisayara format attım geçen gün...Sonra pc ye Counter-Strike 1.5 yükledim...Tabiki Half-Life ile beraber...Güncellemeleri yaptım.Yani her şey tamam.Counter-Strike simgesi masaüstünede geldi...Çift tıklıyorum ama oyun açılmıyor.Hata verirken çıkan dıt sesi gibi bir ses geliyor fakat hasa mesajı yok...Ses geliyor hata vermiyor yaniii...
Anakartı yükledim,ekran kartını güncelledim,directX 9.0 ı güncelledim ama nafile...
Şunuda belirtmek isterim.Oyunu ilk yüklediğimde bir sürü .dll hatası verdi.Hepsini internetten indirip system32 klasörüne attım...
Cs simgesine tekrar tıkladım bu sefer farklı bir hata verdi...
Hata ise şu: STEAM VFS failed to initialize...
Daha sonra ise bu hata nasıl olduysa çözüldü.Ama şimdi de belirttiğim gibi oyun açılmıyor ve hata vermiyor...
hl 1 1 1 0 veya daha ustu update yamasıda vardır cs nın onuda ındırdınız mı ? bu olmadan calısmayacaktır. sadece cs ve hl yı ındırıp kurduysanız hata verecektır.
sorun zaten 1.1.1.0 yamasında...
oolmadan hl açılıyor:..
onu yükleyince açılmıor...
Arkadaşlar 6-7 aydır bu sorunu yaşıyordum..sürekli arıyorum internetten ama birtürlü bulamıyordum..sürekli bu başlığa gelip takip ediyordum acaba çözüm bulunmuşmu diye..Sonunda çabalarım sonuç verdi ve ben sorunu çözdüm..Ve sizinle paylaşmak istedim..Umarım yardımcı olurum.
Öncelikle:

Bilgisayarım > Yerel Disk C: > Windows > system32

Buraya girdikten sonra yukarıdaki "Ara" butonuna tıklayın ve soldaki menüden "Tüm dosya ve klasörleri" bölümüne tıklayın..
Buraya tıkladıktan sonra yukarıdaki "Dosyanın adının tamamı yada bir kısmı" yazan yerin altındaki kutucuğa steam yazın ve aşşağıda "Ara" butonuna tıklayın..
Arama tamamlandıktan sonra ekranda Steam.dll adlı bir dosya göreceksiniz,Buna sağ tıklayın ve silin..

Ben bu işlemi yaptım ve sonuç aldım..İnşallah sizinde işinize yarar..
Saygılarımla
Berkan Çay..

Yardımcı olabileceğim konu olursa bana:
[email protected]
adresinden ulaşabilirsiniz
ekran kartın yetmiyo senin bi ara benimde yetmiyodu son model bilgisayar aldımcalıstı
gecmis olsun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.