Yeni Counter-Strike oyunu Global Offensive Steam üzerinden duyuruldu!
https://store.steampowered.com/app/1800/

Valve’ın Source motorunu kullanan yeni yapımın, 2012′nin ilk çeyreğinde çıkması bekleniyor.

Oyun hakkında bazı özellikler şöyle:

* Matchmaking sistemi olacak
* 5v5 rekabetçi oyuna odaklı
* E-Sports odaklı olacak
* Casual oyuncular için modlar ve rekabetçi oyun modları
* Dedicated Server özelliği
* Rütbe sistemi
* CS:S ve CS 1.6′daki bazı oynanış elementleri bu yeni oyunda da olacak
* Bazı klasik Counter haritaları yeniden düzenlenerek eklenecek: Dust2, Dust, Aztec, Inferno, Nuke, Train
* Molotov kokteyli ve başka bombalar
* Silahlarda bazı geliştirmeler ve yepyeni silahlar
* Doğrulanmadı, ama eylül veya ekim ayında betasının yapılması planlanıyor.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2023-09-15 23:50, 7 ay önce)
inşallah oynayacağım
Novice
12.5
Oyundaki para anlayaşının kalktığını bir yerden duymuştum.Ayrıca bir geçiş dönemi oyunu olacağı yani tam bir yeni dizayn olmayağı konuşuluyordu.CS:Source makyaj yapılmış hali denilenebilir.
cok hit alıcağını düşünmüyorum
arkadaslar ben cs go indirmek istiyorum saglam bir link atında indirelim ne zamandır yapmaya calısıyorum yardım ediniz.
biraz oynansın güzel yorum alırsa oynarım.
tolgarencber : arkadaslar ben cs go indirmek istiyorum saglam bir link atında indirelim ne zamandır yapmaya calısıyorum yardım ediniz.

GO sürümünün free yayınlanmadı. Steam üzerinden 15$ karşılığında satın alıyorsunuz.
Ayrıca oynamak için sağlam bir pc şart çünkü fps 25-30'larda oynarsanız birşey yapamazsınız. Ama güzel bir bilgisayarınız olursa 400 - 600 arası fps alıp oyunun keyfine hiç birşey değişilsmez
Aramızda CS:GO oynayan arkadaşlar var mı? Şu sıralar alıp almama konusunda kararsızım, zaten steam 1.6 sahibiyim ancak vereceğim para buna değer mi böyle bir değişikliği tavsiye eder misiniz? Yoksa millet 1.6 alıştı bir sürü server var CS:GO gerekli değil oynamaya devam mı et diyorsunuz?
cs 1.6 dan geçen var mı bilmiyorum ama source'dan büyük bir kısım cs:go'a geçti. cs 1.6 nın en büyük artısı hala ücretsizde oynanabiliyor olması bu yüzden çok fazla oyuncusu ve sunucusu var ama aynı zamanda hileli arkadaşlarda çok oluyor. cs:go ve cs:source oynayan eküri genellikle hilesiz yaşını başını almış tipler.
Aslında öğrenmek istediğim şey benim hilesinden hurdasından ziyade acaba CS:GO satın alırsam aynı zevki alabilir miyim?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.