Beyler Öncelikle Sizden Özür Dilemek İstiyorum. Aslında Yardım Alanına Yazmam Gerekirdi Ama Kimse Oraya Bakmıyor Bile :) ben Cs 1.5 Hastasıyım
ve cd'sini Bir Türlü Bulamadım Sonra Download Bölümünde Half-life ve Cs 1.5 FUll.ex'yi Yüklemem Gerektiğini Söylediler. 2sinide İndirdim Once Half-life'yi Yukleyecektim ki Site'den indirdiğim Half-life'in Data dosyazı bozuk .... Sorun Sitede Yüklü olan Half-life'damı Yoqsa Bendemi .... ??? Birde Eger bildiğiniz bir linki varsa verebilirseniz sevinirim ...
tam olarak yüklerken verdiği hatayı SS alıp buraya koy bakalım bizde ona göre birşey diyeLim
arkadaşlar ben counter oynamak istiyorum internet den counter strike 1.5 i indirdim fakat hl .exe diye bir dosya istiyor half life indirdim ama oda aynısını istiyorum şaşırdım valla
Silindi
Members
0
once hl yuklse sonra cs yukle ozmn sorunun duzelebılır
En baştan Half Life ı cekmen lazım ondan sonra updatei var onun. 1.1.1.0 sürümüne yükseltmek için. En son Counter Strike ı kuracaksın.
Yaw arkadaşlar bu counterı indirdim 1.1.1.0 update i de indirdim şimdi serverlara nasıl girerim?
Connect ip yaz yada connect quash.net gibi aramaya 1.5 server list yazarsan bulabılırmısın
PLay on lan / internet game / çıkan pencereye direk cancel sonra add ip ye tıkla server iplerini ekle benım sana tavsıyem 1.5 olarak siberoyuncu.com serverlarıdır ben hep orda oyarım 1.6 olarak ise kendi serverım funkycs.tr.gg yi onermek ısterdımde kapandı :) brdteam.net 1.6 sunucularıda güzeldir

İyi oyunlar [/
b]
Cs indirecem Ama Vazgeçtim a . . . m . . .. . q bebeLeri
=P konuya damardan girmiş en sonunda

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.