Arkadaslar benim 1.6 serverim var ve ip mi sabitlemek istiyorum yada ip nin adini degistirmek istiyorum mesela böle> theturkserver:27015 <
nasil yaparim böle bir ip adresi theturkserver:27015 yardimci olurmusunuz ??
ip adını değiştirmek böyle birşey yapma şansın yok 1
2. theturkserver:27015 böyle bir ip yapamazsın

senin söylemek istediğin şu bir ip ile server açarsın örneğin ; xx.yy.zz.dd:27015 ama ip ile girmek yerıne domainin adını verırsin.. theturkserver.yyy:27015 bunu yazdıgında xx.yy.zz.dd:27015 yönlendirir.. tabi bunun içinde theturkserver.yyy ( yanı domain uzantısı com,net,org vb.. ) alman gerekiyor sub domain onuda eğer aldıgın domain cpanel ise www.xxx.com/cpanel plesk panel ise https://www.xxx.com: 8443 giriş yaparak orda sub domain kısmından yapabilirsin. EE tabi hepsini yapabilmek için cs serverını bir sabit ipde açman gerekiyor değilmi bunuda sormuşsun Telekom bayilerinden ipni sabitliyebilir, daha doğrusu ücretli ip alabilir; Modem ayarlarından o ip girebilirsin veya söylersin yapabilirler veya www.no-ip.com ip sabitliyebilirsin onuda bi zahmet araştırı ver :)
yhaw ben önceden yaptim bi programla otomatikmen aliyosun beles e samp serverimi yaptiydim ve cs sonra silindi program isminide unuttum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.