Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
arkadaşlar eğlencesine server açtım ama komutları bilmiyorum yani örneğin neye basarak birisini banlayabilirimn veya nasıl anket yapabilirim nasıl bölüm değiştirebilirim ilgilenirseniz sevinirim
admin_tsay [renk] [mesaj] : Sol altta mesaj çıkarma. Örn: admin_tsay blue Deneme

admin_csay [renk] [mesaj] : Ekran ortasında mesaj çıkarma. Örn: admin_csay red Deneme

admin_kick [Nick] : Oyuncu kickleme. Örn:

admin_kick Player

admin_ban [Nick] : Oyuncu Banlama. Örn:

admin_ban Player

admin_rcon mp_freezetime 0 : Freezetime ayarı.

admin_rcon sv_restartround 3 : 3sn içinde Restartround.

admin_slap [Nick] : Olumsuz haraket durumunda kullanılacak tokatlama komutu. Örn:

admin_slap Player
admin_slay [Nick] : Olumsuz haraket durumunda kullanılacak öldürme koumtu. Örn: admin_slay Player

admin_vsay [Soru] : YES ve NO şıkları veren Oylama komutu. Örn: admin_vsay Dust2 Açalımmı?

admin_vsay2 [Soru] [Şık1] [Şık2] [Şık3] .. [Şık5] : Seçeneklerini kendiniz verebileceğiniz 2. Oylama komutu. Örn: admin_vsay2 Seçelim! de_dust2 de_aztec de_inferno

admin_psay [Nick] [Mesaj] : Özel mesaj gönderme. Örn: admin_psay Player Özel Mesaj Denemesi

admin_map harita : Harita değiştirme komutu.. Örn: admin_map de_aztec
teşekkürler başka varmı peki ?
Bildiğim kadarıyla başka yok ama bilenler eklesin
Master
59.2997
Amx ise TIKLA
amx nedir anlamadım ?
amx amxmodmenu mesela amxmodmenu yazılınca butun komutlar dızıne olarak karsına gelır ve sen ordan ıstedıgın flexı shecersın ıyı gunner !
CS 1.6 DA SNIPER IN ZOOM U AÇILMIYOR YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN!
Master
59.2997
1.6 da sniper zoomu anında açılmaz 1-2 kez tıklamanız gerekli.
yha amx_teleportmuydu neydi o nu yazarsanız sevınırım ve Herkezı Servarımıza Beklerım 212.175.122.48 zm li

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.