Arkadaşlar kafeme cs 1.6 kurdum v_23 patchini attım. sorunum oyunu bot atınca analyz yapıyor buda zaman kaybına neden oluyor halbuki cs 1.5 te otomatik atılıyor bot, ve zaman almıyor bu 1.6 da bot işi sorunlumu ben mi bişeyleri eksik yapıyorum anlamadım!!! bilgisi olan arkadaşın yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler....
Master
59.2997
1.6 da öyle olması lazım.
selam slothere analyz yapması normalmi diyorsun yani eğer öyleyse bot atmayacağım çünkü benim müşteriler hep 7 aylık :D
normal analyz yapması program haritayı tanıyıp waypoint çıkarıyor.
ama bir kere analyz deyip dolunca bir daha aynı bölüme girince demiyor
cafeye 2 tane cs kur.birine patch kur diğerine bu sitedeki bot paketini kur.internetten oynamak için ismi cs 1.6 non steam olsun.diğeri cs 1.6 bot olsun.böylesi en mantıklısı.
ben nasıl yüklicem v_23 patch var bot patchini?
kankalar ben 1.6 da oyuna giriyyorum ama bot yok bot indirebileceğim güzel ve kaliteli bir site verebilirmisiniz ben fadime değilim
ya ben bot atamıyorum ne yapmam lazım
ya 1.6 bot paketi kurulmuyor yane oyuna girince analyz yazmıyor yardım lütfen
bot paketını cs valve klasorune kurduysanız oyuna gırdıgınızde yanı lan game olarak gırdıgınızde analizing edıp bot paketını yuklemesı lazım yuklemıyorsa pakette bir sorun vardır. yukluyorsa bot paketını analizing edıp yukluyorsa bu 1 kereye mahsustur consola add_bot yazıp oyuna bot atabılırsınız

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.