arkadaşlar bende cs 1.8 var ve nası online oynayabilicegimi bilmiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz sxe e le giriyom diskornet yiiyom sxe se siz giriyom sxe istiyo lütfennn yardımmmmmmm :d
Niye 5000 Tane Konu açıyosun ki?

Ayrıca 1.8 diye bir versiyonu yok Cs nin.
Haklısın Mete 1.8 yok galiba.Bende dedim 1.8 mi çıktı :D 1
Diskornet yiyorum xD ehueuhe Buna da gülünmez demeyin yahu:D
:D 1.8 çıktı diye heycanlanmıştım bende =)
:D CS 3d çıkıcak da 1.8 ne low
cs 1.8 var beyler adam doğru söylüyor bende nasıl oynayacğımı bilmiyom

alın bakın isterseniz görüntülere

https://i19.tinypic.com/6cpdkew.png
https://img512.imageshack.us/img512/5094/deaztec0015bp1.png
https://img521.imageshack.us/img521/7547/counterstrike18lt5.png
Evet arkadaşlar Counter-Strike 1.8 var.

@***!3eRkAy***
Online oynamak için tab'ın üstünde é tuşu var ona basarak connect serverip yapacaksın.sXe'ye gelince sXe'nin log dosyalarında bozukluk var ona bak

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2008-11-12 12:55, 15 yıl önce)
Narsia eminim ki dediğini zaten denemişlerdir sdfgdfg
kafayımı yenınız
ne cs 1.8cıkmadı hala
s 1.7 cıktı sadece 1.8 cıkmadı
Bilmediginiz şey hakkında Yorum yapmayın 1,8 Çıktı Ve yayında Oké
Counter Strike, yaklaşık 10 yıl önce freelancer tarzı çalışan bir programcının gerçek hayattan esinlenerek, daha doğrusu gerçek hayatı yaşayacak bir oyun oynama isteği sonucu doğdu. Half Life ilk çıktığı zamanlarda eklentileri ve modları açık kodluydu. Yani isteyen herkes kendi modunu yazabilirdi. Adını hatırlayamadığım freelancer coder'ımız oyunu yazdığında bunu online olarak oynanmasının daha zevkli olacağını düşünüp ilk olarak v7.0b 'yı çıkardı. Ardından 6.5, 6.0 gibi sürümler çıktıkça Half Life sadece Counter Strike için alınır oldu. Bunu farkeden Valve, Counter Strike'ı satın aldı. Bu bir çok oyuncunun oyundan soğumasına sebep olsa da 1.5'in çıkışı ve ardından 1.6 ile güncellenişi eski kitleyi yeniden topladı. Ardından 1.6'nın geliştirilmiş versiyonu olan Condition Zero tam bir fiyasko olarak çıktı piyasaya. 1-2 yıllık aradan sonra Source motorunu yazan Valve, CS: Source'u çıkartarak kitleyi yeniden toplamaya çalışsa da oyunun ücretsiz olduğu 2000'li yılları yakalayamamıştır.

En son olarak Counter Strike 1.6 çıkmıştır eski grafiklere sahip. Ardından çıkan bütün eklentiler kullanıcıların kendi kendilerine geliştirdikleri eklentilerdir. Yani 1.7, 1.8 falan hepsi fason ve yalandır. Hiçbiri Valve'ye ait değildir. Oyunda farklı silah ve farklı haritayı isteyen herkes yapabilir. Bu oldukça kolay bir şeydir. Ama 1.7, 1.9 gibi saçma ibareler tamamen fasondur. Gerçekten de oyun (Valve'un çıkarttığı) olan Counter Strike sürümleri bu linktedir.

Yani, ben de istesem Counter Strike 1.6 'nın grafiklerine sahip Counter Strike 6345345 çıkartabilirim. Az biraz silah modellemeleri ile oyuncu modellemelerini değiştiririm olur biter... -.-'

Düzenlendi:

Diskornet ne lan? :D
cs 1.8 vda serverı nasıl buldun türk serverı felanmı bak onu araştırmadım var diyolar ama server emin değilim ama cs1.8 var
La adamlar hâla 1.8 çıktı diyo.Saçmalamayın sizin 1.8 dediğiniz şey 1.6 nın editlenmiş hali.Adamlar grafikleri ve textleri editleyip 1.8 diye piyasaya sürdü.Valve 1.8 diye bir şey çıkartmış mı gidin bakın bakıyim.Saçma saçma atıp tutmayın burda.
eee o adamın kasdettiğide bu zaten patch olarak 1.8 sürülmüş piyasaya resmi bi patch değil galiba ama 1.8 diye sürülmüş kim yaptı bilmiyorum zaten bi ilginçlik yok sadece skin değiştirilmiş geçende 1.7 çıktı diye sürmüşler ama var öyle bişi resmi sürüm değil belki ama adam hayal meyal bişi den bahsetmiyor var resmi olmasa bile cs resmi olarak zaten 3d ile uğraşıyor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.