Anket çok basit oynamayı en çok sevdiğiniz Counter-Strike modu nedir?
Master
59.2997
deathmatch ve zombie. bilgisayarım her ne kadar zombie modlu bir sunucuda oynamaya izin vermese de zevk alarak oynuyordum eskiden. deathmatch de antrenman için özellikle oldukça güzel oluyor, vakit geçirtiyor.
Zombie tek vazgeçilmezim diyebilirim..
Novice
11.9
Hepsini oynadım ama en çok public'den zevk almıştım.
Her zaman public manyağı olmuşumdur ama günümüzde saçma salak eklentiler doldurdukları için genelde maçlarda oynuyorum.
public tabikide
batuhan92 : Zombie tek vazgeçilmezim diyebilirim..
Zombi mod sarıyor :D
counter strike gibi bir oyunu saçma salak oyunlara çeviren eklentiler en basit örneği bence zombie modudur bunu oynamak isteyen insan bence left 4 death veya cod zombie mod oynamalıdır standart ve gungame bence en güzelleri ama itiraf etmeliyim surf kaymayı bildikten sonra zevkide başka :P
ne alaka csde zombie modu l4d den çok önce vardı bu zombie modu ilk steamde denenmişti sanırım.Steamde valvenindir.cod zombie mod ise daha saçma codu bitiren modlardan bir tanesi.normal serisine devam etseydi daha iyi olurduki şuan ediyor cod mf 6 ve black ops ile
Novice
12.5
Genelde soccerjam oynuyorum arkadaşlarla 6'şarlıktan maç yapıyoruz kaleci defans forvet çok zevkli oluyor.Oynayanlarda bayağı sağlam kişiler.
Forever Public !
Public ama, şu bullet damage olanları çok seviyorum. Böyle adamı vurunca 444 dmg falan yazıyor :D Süper oluyor o zaman :D:D:D
Gungame8)
bence hepsi güzelll :) :) :) :) :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.