Mrb arkadaslar adsl yeni aldım ve coook eski counter oyuncusuyum.İnternetten cs oynamak hayalimdi ve bunun oldugunu okudum ancak tam olarak nasıl oldugunu kimse anlatmamıs.
Oyun kurmak dahil,kurduktan sonra neler yapmalıyım?
Hangi programları yüklemeliyim?
Servere nasıl bağlanıcam?

Yanıtlarsanız sevinirim...Daha önce bu sorular belki de cok sorulmustur.Kusurumuz olursa affola
Şimdiden teşekkürler
oyunu kurduktan sonra gireceğin serverin koruma programı genellikle sxe dir cd güncellemeyi cektikten sonra sxe kullanılıyor. Koruma programini acip konsolda gireceğin serverin ip sini /connect cs.xxx.com
gibisinden bağlanacaksın.
ne gerek var xfire yukle
xfire yükledim ama orda sadece fear oyununu görüyor.Counter gözükmüyor.Fear girmeye calışınca cdkey uygun değil diyor.
Nasıl oynayacağım şu counter yaaaaaaaaa????
ya zaten,
lisanslı almış olman lazım counterı bazı serverlara bağlanabilmek için,
Ama Türk serverları öyle dğeil,
oynadığın oyun 1.6 ise patch yüklemelisin.o da bu sitede var daha sonra oyuna girip.
connect x.x.x.x(ip) yazıp giricen o kadar.
sıtemızıın download/couterstrike/1.6nonsteam bolumunu takıp edıp 1.6 cs v7 veya v6 programını cekınız. patch v23 ude cekınız. ılk cs sonra patch olmak uzere kurunuz. sıtemızın forumlarında cs 1.6 serverları mevcuttur.
Abi Bunlar Lafı Uzaktıkca UZatıyor Bak Abi

1 - Consolu Ac
2- Oraya 62.68.202.99 dan 130 kadar server war

girdiginde senden bir tane bişiy indirip kurmanı ister linknide werir onuda indir pc ye kur

ilk once onu ac ardından cs ni ac oyuna gir
Silindi
Neophyte
0
arkadaşlar biri yardım edebilirimi sxe 6.9 u yükledim fakat girdiim her serverda sxe 6.9 u yükle öyle gir yazıyo ne yapacağım?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.