Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar internetten counter oynarken adam takıla takıla yürüyo..Hani hile açtıgınızda olur ya işte aynı ondan .. Bilgisi Olan bi zahmet..
aynı sorun bendede var help bilen varsa bibaqhele@hot... Allah rızası icin
cs opelgl'demı ? gerçi takıla takıla diyorsun rate ayarları yapılımı veya fps yüksekmi yoksa bilgisayardamı kasıyor veya ping olmadığından eminmisin ? net_graph 3 yap oyundayken ping , ms, fps ye bak bunun bir çok sebebi olabilir hiçbiri değilse virüs bulaşabilir hl.exe'ye veya birçok yolu var :) single playerdada oynarken takıla takıla gidiyor mu ? Kendin kurdğunda
ping yüksek büyük ihtimal
Hİçbirinden kaynaklanmıyor. Bazı işlemci modellerinde bu sorun var ve çözümü yok. Aslında var işlemcinizi değiştirmek.
yoo bende takıla takıla gidiyorum ekran kartım yüzünden ama oyuna gırerken mouse ile başlat sagındaki pencereler oldugu yer boşluga tıklıyarak girdiğimde fps 50-60 eğer masa üstüne bosluga tıklıyıp gırersem yada hiçbirşeye tıklamadan fps 11 ? XD Başlata bosluguna tıklayıp girdigğinde bilgisayar oyuna gırerken bir çok bileşeni görmüyor ve rahat çalışıyor :) bunun gibi bir çok abuk subuk sorun var

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.