Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
pc de cs 1.6 v7 full ve v23 update yuklu
vista 32 bit ultimate yuklu
pc nin özellikleri 512 asus X1600 pro ekran kartı (catalyst 8.7 yuklu)
pentium d 945 3.4 ghz (Intel_INF_V8301013 yuklu)

simdi sorunum ben oyuna girmek icin online servera tıkladıgımda gerekli seyleri yukluyor fakat tam oyun acılısındaki kısımda ya kilitlenip kalıyor yada oyun acılıyor 1 sn sonra atılıyor.hem sXe li serverda hemde sXe'siz serverlarda aynısını yapıyor.

hatayı gidermek icin format atıp denedim gene aynı
yönetici olarak calıstırdım gene aynı
ekran kartı driverini komple kaldırdım software olarak calıstırdım gene aynı
degisik patchler kurup denedim gene aynı denedigim patch v32.1 full

varmı bi öenerisi olacak yada basına daha önce boyle bır sorun gelipte cozmus olan??
vista dan kaynaklanıyordur buyuk ihtimalle xp yukle gecer (snrm)
bluwer : pc de cs 1.6 v7 full ve v23 update yuklu
vista 32 bit ultimate yuklu
pc nin özellikleri 512 asus X1600 pro ekran kartı (catalyst 8.7 yuklu)
pentium d 945 3.4 ghz (Intel_INF_V8301013 yuklu)

simdi sorunum ben oyuna girmek icin online servera tıkladıgımda gerekli seyleri yukluyor fakat tam oyun acılısındaki kısımda ya kilitlenip kalıyor yada oyun acılıyor 1 sn sonra atılıyor.hem sXe li serverda hemde sXe'siz serverlarda aynısını yapıyor.

hatayı gidermek icin format atıp denedim gene aynı
yönetici olarak calıstırdım gene aynı
ekran kartı driverini komple kaldırdım software olarak calıstırdım gene aynı
degisik patchler kurup denedim gene aynı denedigim patch v32.1 full

varmı bi öenerisi olacak yada basına daha önce boyle bır sorun gelipte cozmus olan??

dostum şuan bende laptopumdayım.evde masaüstü falan var.evdeki masaüstünde şuan hiçbir şey yok.gayet güzel çalışıyor.ama burdaki şeyde çalışmıyor.naapmam lazım.aynı sorun.takılıyor yani yok böle bişi.bilen biri varsa lütfen yardım etsin.
Hata sXe İnjected.txt 'den kaynaklanıyor.O dosya hasar gormus veya silinmiş olmalı.O dosyayı bir yerden temin etmelisin.
Maddog92 : Hata sXe İnjected.txt 'den kaynaklanıyor.O dosya hasar gormus veya silinmiş olmalı.O dosyayı bir yerden temin etmelisin.
Sxesiz serverda denedim aynı hata dedi ? Sxe İnjected de misin hala
sxe ile alakası yok bunun.
xp diyorum başka birşey demiyorum
ekran ayarlarından dikey eş zaman uyumunu kapat. ekran kartı ayarlarını sadece performans için ayarla. bir de 'e' tuşuna basınca sol üst tarafta kücük ekran geliyor ya. monitorun 15 inc se, 16 bit te oynuyorsan ping 3000 civarı fps 1-2 civarı olur..
vista ile bu iş olmuyosa..olsa bile randıman vermiyor..xp yükle hiç sorunun kalmaz
yapman gereken tek sey ctrl shift esc ye basıp işlemler kısmından gereksiz ve ram da fazla yer kaplayan programları kapamak sonra baslat caslıstırdan msconfig yapıp baslatma da gereksız senın ısıne yaramıycak programları secenegını kapaman sonra pc ıster kapa ıster kapama sc yı ac ve oyna:D bendede aynı sorun vardı ben bole cozdum ama ram en az 1 gb olması gerek

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.