Silindi
Ne Kadar Cs Türü Varsa Hepsini Yükledim , Sildim Patchler Kurdum Denedim Ettim Ancak Oyuna Giriyorum New Game Diyorum Bir Harita Açıyorum Oyun Açılıyor Ama Burda Kalıyor Ne Yapabilirim ?

Tamam'a tıkla ? xD
Silindi
Members
0
Neyse...
Silindi
Members
0
Arkadasim cok bir bilgi verememissin ancak admine pm atarsan sana daha cok yardimci olucaktir diye dusunuyorum..Burada ad123 gibi adamlar oldukca cozum zor olur..
Silindi
Members
0
Ya Çok Bilgiye Gerek Yok Aslında..

Evde Arkadaşımla Landan Oyun Oynicaktık..Ondaki Setup Direk V26 Lı Bot Mot Herşey Setupla Geliyor..
Oyunu Kurdum Girdim Oyuna Ayarları Falanda Yaptım O Bölümü Kurdu..Gende Girdim Baglandım Oyuna Ama Bu Ekranda Takılıyor Oyun..
Ok Diyemiyorum Hiçbir Fonksiyon Çalışmıyor..
Silindi
Members
0
Windowsunda bir problemde olabilir.. Windows bildigin uzre bir cok mul.cfg.exe. Vs.. Dosya ile calisiyor bunlardaki uyumda tum dosyalar calismiyor..Ultima online calisabilir ama Cs calismayabilir. Sadece acizane bir fikir. yardimci olamadigim icin ozur dilerim ama bir cok etken olabilir.En sagliklisi herkezinde aklindan gecicek olan windowsuna format atip tekrar yuklemen.
V22 veya v23 patch tavsiye ederim fakat bi ara bendede çok oluyordu bu olay kendiliğinden düzeldi.
Arkadasm bn ne biliyim senin sorununu burda kitleniyo falan yazmamıssınki alla alla.

Bn ne bilebilirim belki ilk kez oynuosun tamam'a basmayı bılmıosun sonrada laf atın konuyu duzgun ac sorunu duzgunce anlat
aynı sorun bende var şuan. başlıkta açtım ama pek ilgelene yok. normalde ben oynuyodum online olarak sabahtan beri bu sorunla karş karşıyayım. o gece yüklediğim programlardan kaynaklanabilirmi acaba ? yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler.

cvp: evet sorunun cvpını vermişim yukarda:D
internet download manager
video converter
bunlardan biri engelliyordu oyuna girmemi ama hangisi çözemedim. ikisinide kaldırdım huzura erdim:)

Bu konu mausesport tarafından düzenlendi(2009-09-03 00:27, 14 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.