Silindi
Arkadaşlar son 2 gündür böyle bir problem oldu normal hep giriyordum şimdi ekranın üstünde sxe açtıktan sonra giremiyorum söyle diyor:

The instruction at ''0x00000000'' referenced memory at ''0x0000000000''çThe memory could not be ''read''

Click on Ok to terminate the program
Click on Cancel to debug the program

Buhatayı çözemedim sxe yenidem yükleyip kac kere sildim ama olmadı bir yardımcı olabilirseniz sevinirim.
bilgisayarın işletim sistemı wista veya pc 64 bit olabilirmı ?
Silindi
Apprentice
0.1
bilmiyorum oabilirde bunla ne alakası oabilir? kardeş
nası olabilir hmm söyle bi alakası var şimdi sxe'de duyurdu sanırım 7.4 versiyonunda 64 bit hatası verıyormus ve wistalarda.. sanırım ondan gerçi hatan biraz ilginç hiç sxe ile içli dışlı olmadım ama ondna olabilir ben oynamam ama cs kurduğum suncularda rastladım 64 bit işletim sistemlerınde..oynıyamıyorum diyen vardı baya :)
Silindi
Apprentice
0.1
Her şeyi denedim kardeş olmadı.Başak bir yöntem yokmu?
yöntem söylemedim zaten işletim sistemın wista veya 64 bit ise oynıyamıcaksın demeye çalışıyorum birçok kişi bunu e-mail ile bildirdi 7.5 çıkar 64 bit uyumlu olarak kesin..
oyunun içindeki en son dosyayı sil. eğer 1.5 ten bahsediorsan tabi. özellikler yap hedef bul ordaki en son dosyayı sil sxe acılır
bence bir yanlısnız war benim de 64 bit ve vista cok rahat oynuorm 7,4 de baska bir sorun olabilir bence

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.