Counter-Strike eski bir oyun olmasının ve başarılı bir yapının verdiği avantajla hergün gelişmekte hergün kitlesini genişletmektedir. Zaman cs'yi daha çok geliştirmiş ve yenilemiştir. Gerek Lan Gerek Online oynanabilen counter-strike'ta clanlar kuruluyor ve maçlar yapılıyor. Bazen online oynamak botlarla oynamaktan farksız geldiğinden clanlar kendi aralarında maç yapmaktadırlar. Bizlerde bunun için web sitemizle birlikte clanımızı açmış bulunmaktayız. Ultima-Strike ailesinde uzun süredir bulunduğumdan sizleride kurmuş olduğumuz clanımıza davet ediyoruz.

Clanımız için sunucu çalışmaları ilersi için düşünülmektedir. Clan üyelerimizin belli başlı üyelerine adminlik ücretsiz olarak verilecektir, dışarıdan hiç bir kişinin clan üyesi olmayanların adminlik alması söz konusu bile değildir. Unutmayınki oyunlar çıkar için değil eğlence için oynanır.

NOT:Clanımız üyelerinin fun maplerden çok pro mapleri tercih etmesi, oyun içersinde 2'li dialoglara girmemesi ve maç sırasında takım kaptanlarını dinlemesi bizim için yeterlidir.

Clanımızın Sitesi: Tıkla
İletişim: Tymaron

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2009-05-07 18:42, 14 yıl önce)
Merhaba Sayın Tymaron
"Clanımız için sunucu çalışmaları ilersi için düşünülmektedir. Clan üyelerimizin belli başlı üyelerine adminlik ücretsiz olarak verilecektir, dışarıdan hiç bir kişinin clan üyesi olmayanların adminlik alması söz konusu bile değildir. Unutmayınki oyunlar çıkar için değil eğlence için oynanır." Bu yaptıgınız açıklamayı beyendim ve tamamen noktasına kadar size katılıyorum,amacım adminlik veya bir çıkar değil fakat sizin gibi bir
bilincli takım kaptanı'nın kurduğu clanda yer almak isterim..
NOT:Clanımız üyelerinin fun maplerden çok pro mapleri tercih etmesi, oyun içersinde 2'li dialoglara girmemesi ve maç sırasında takım kaptanlarını dinlemesi bizim için yeterlidir.
Demişsiniz..
1.madde:Fun map Sevmem.
2.madde:2li Dialoglara girerim fakat çok ilerlerse hakarete başvurulursa.
3.madde:Kaptanları dinlemiyeceksem takım oyunuda oynamam bu yüzden herkez gibi kaptanın dediklerini yaparsak herzaman kazanırız
3 kişi 2 kişiden üstündür :)
Vede: Oynayışıma ve Kendime Güvenirim Fakat Çok Profesyonel değilimdir,5 yıldır counter strike oyuncusuyum.
neyse uzatmiyayim.. Eğer Benide Takımınızda istiyorsanız
Mertulupinar @ Turk . Tc Messenger adresim Eklerseniz mutlu olurum.. Saygılarımla.
ThioLas # clanı bazı sepeplerden dolayı devam edilmedi ancak yeni bir clanımız var oraya gelebilirsiniz.

Msn ekliyorum
//Reklamınızı kendi başlığınız altında yapınız.

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2009-08-15 14:54, 14 yıl önce)
sametas : S]* MiXXeR a[M]c[O] || ............ Gelın Sw mız Acılmıstır... suf serverıdır beklerım

are u moron ?

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2009-08-15 14:55, 14 yıl önce)
Kardes Cs 1.6 da gerçekten iyi oynuyorum istersen denemede yaparız al beni clana :D
basarılar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.