bot programını nerde bulabilirim?
yardımcı olursanız sevinirim...
Jumbot İndir!

Kurulum;
jumbot24.zip dosyasını,C:\Sierra\Half-Life klasörünün içine açın.Oyuna girdikten sonra 'Custom Game'den jumbot'u active edin.

Oyuna botları dahil etmenin 2 yolu var;
1) Oyunda console'a bot_num x (x yerine sayı),
2) C:\Sierra\Half-Life\Jumbot 'un içerisinde bulunan jumbot.cfg'den 'bot_num x //Sets default number of bots to start with.' yazan satırı bulun ve ordaki x'i istediğiniz değeri girin.

Bot skill;

Jumbot'ların zorluk derecelerinin ayarını ise;

C:\Sierra\Half-Life\Jumbot klasöründen jumbot.cfg'yi açın ve orda yazan "bot_skill 4" satırını bulunuz.Oradaki "4" yerine,1 ile 4 arası değer girebilirsiniz.Bu botların zorluk derecesini bildirir.
Bu işlemi 'console'dan da,aynı komutu (bot_skill x) kullanarak yapabilirsiniz.

Botları bilgisayarımdan nasıl kaldırırım?
C:\SIERRA\Half-Life\Jumbot klasörünü silmeniz yeterli olacaktır.
ya arkadaş jumbot hikaye çok uzun arayışlarım sonucunca 1 program sayesinde pcndeki yüklü hl modlarını bulup onlara uyumlu botları tek tıkla yükleyebiliyorsun opposing forcede dahil hl modlar bölümüne ekledim adminler onaylarsa koyulacak yarın belli olur.full hl cs koymak isterdim ama tepki olur diye koymuyorum.:o_O
Silindi
Members
1.2
jumbot çalışmadı beyler haberiniz olsun
jumbot bende gayet guzel calıştı
Nerde yanlış yaptın veya nasıl bir yol izledin onu söyle ona göre yardım edeyim. Bayadan beri oynamadım ama yardım edebilirm.
"e-XPLoDeR Bot "
Bu bot CS - TEAM FORTRESS - Half Life - Deathmatch Classic'oyunlarında çalışıyor Hepsine uyumlu Bunu bul indir arama motorlarına yazarsan sonuç alacağından eminim
Arkadaşlar jumbotu indirdim ama oyunu değiştir dedim jumbotA tıkladım geldi , şuana kadar herşey normal , oyun açmaya çalıştım Mapler gözükmüyo , Bunu nasıl düzeltebilirim?[Normalde gözüküyo]
MAX-PAYNE : "e-XPLoDeR Bot "
Bu bot CS - TEAM FORTRESS - Half Life - Deathmatch Classic'oyunlarında çalışıyor Hepsine uyumlu Bunu bul indir arama motorlarına yazarsan sonuç alacağından eminim
Bende bunu kullanmıştım gayet güzel

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.