Bağlanmak VE Oynamak için yapılması gerekenler:
1) Patchinizi 1.11b lodpatch olarak ayarlayınız.Bunun için gerekli dosyalara 1.11 iΧin gerekliler.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ... bu linkten ulaşabilirsiniz.Yapmanız gereken inen dosyadaki 1.11blodpatch i kurmak ve 1.11 loader'i d2 klasörüne atıp ondan oyunu açmak.

2)diablo.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ... burdan reg dosyasını indirip çalıştırınız böylece serverla bağlantınız kurulmuş olacaktır.

3)Serverda account(hesap) açmak için yapmanız gerekenler şu şekilde

- Mix.gen.tr -|- Anasayfa e üye olunuz.Onay maili junk/önemsiz posta kısmına gelebilir orayıda kontrol ediniz.
- hesabınız-oyun sunucuları bölümünde diablo 2 nin karşısını evet işaretleyiniz hemen altındaki battle.net oyun içi şifre kısmına şifrenizi giriniz ve değişiklileri kaydet e tıklayınız.Böylece oyun için hesabınız açılmış olucaktır.

Takıldığınız ve merak ettiğiniz şeyleri bu başlık altında sorabilirsiniz...
Tebrikler Diablo oynamayı çok istiyorum ama diablo 1 war 2 sini alıcam ve serverınıza bakıcam
arkadaşımın orjinal cd si var o battle net i kullanmıyor onun şifresi ile girmem mümkün mü ?
ayrıca elimde lvl 77 necromancer var hell seviyesinde iyi sayılır,
ayrıca tüm rune larım mevcut (33 adet sanırım) 3 adet zod rune, diğerleri 1 veya 2 tane...ilgilenenler [email protected] dan mail atabilir
Level 89 cold sorceress vardı ladder res geldi bi daha girmedim
history : arkadaşımın orjinal cd si var o battle net i kullanmıyor onun şifresi ile girmem mümkün mü ?
ayrıca elimde lvl 77 necromancer var hell seviyesinde iyi sayılır,
ayrıca tüm rune larım mevcut (33 adet sanırım) 3 adet zod rune, diğerleri 1 veya 2 tane...ilgilenenler [email protected] dan mail atabilir
Orjinal cd gerekmiyor girmen için
ayrıca single karakterinle serverdaki oyunlara giremezsin yani battle.net e tıklaip aldığın acc ve şifreyi girip yeni karakter açıcaksın
ve 3 gunde 80 i zaten geçersin
Düzeltiyorum şimdi ben herşeyi harfi harfine yaptım sanırım.
Ama o denilen hiçbirşey olmadı bi yardım edin oynamayı gercekten istiyorum.

Bu konu skulle_270 tarafından düzenlendi(2009-03-13 04:06, 15 yıl önce)
skulle_270 : Düzeltiyorum şimdi ben herşeyi harfi harfine yaptım sanırım.
Ama o denilen hiçbirşey olmadı bi yardım edin oynamayı gercekten istiyorum.
[email protected] mail adresimi ekle yardımcı olayım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.