Half-Life Opposing Force Lazım, İndirebilecegim link yada site biliyorsanız lütfen linkini koyarmısınız. Tesekkürler. Msn [email protected]
opposing forcu artık sadece normal cd satan yerlerden bulabilrsin çünkü valve sierradan aldı tüm hakları ve sierranın sitesinden yaptıgı tüm hl ve diğer eklentilerinin yayınları kalktı şansına küs:(
Opposing Force da süperdi ya bi zamanlar deli gibi oynardık arkadaşlarla :D
Opposing forcu u bi zamanlar bizde deli gibi oynardıkda tadı kaçtı herkes respawn noktalarını ezbere bılıo herkez aynı oynuyo benden sana önerim HL gold edit serisini bul orası alayına gider:D hemde heç bilmediğin maynak bölümlerde bılmediğin bir oyunu oynarsın online olarakda oynayabilirsin bunuda onutma opposing nette bulamassın sadece demo şeklınde olan multi player setini bulursun oda nerdedir ALLAH bilir ben akıllılık yapıp sierra siteden HL paketlerini silmeden oppo f u kapmıştım su an bendede setup ı yok ama kendi var ALLAH'a şükür ama sana bi önerim daha var arayan bulur:D
erowerlord : opposing forcu artık sadece normal cd satan yerlerden bulabilrsin çünkü valve sierradan aldı tüm hakları ve sierranın sitesinden yaptıgı tüm hl ve diğer eklentilerinin yayınları kalktı şansına küs:(

opposing force arayanlara yardım edebilirim full hemde demo deyil multiplayer isteyenler Pm den bana ulaşabilir
Arkadaşlar Banada opposing Force Ve Blue Shift Lazım Hemde Çok iStiom Oynamaq Netten Aradım Hep Demooo :( Lütfen Bana Yardım Edebilir misiniz Veya Link Verebilirmisiniz? Eger Yardım Ederseniz Çok Mutlu Ve Mesut Olacagım :)

Dip Not = Yeni Başlık Açınca ''Arama Yapsaydın'' Diye Tartışma Çıkcak Onun iÇin Eski Başlığı Upladım. İnşallah Bunada Tartışma Çıkmaz.
www.phazeddl.com

buradan bulabilirsin
Uff.Noxier süpersin ya.Süper bir site bu.Çok teşekkür ederim.:alkis

Mh...:/ Üyelik istiyor.
opposing force kadar eğlenceli oyun yoktu o zmn lar hala da güzel bence bu arada ben iyi oynarım diyen varsa her türlü kapışırız hl ve opposing force da
10-11 yaşındaki oyunlarım işte... ,

Normal ilerlemeli oynarıdım ben, Çok hasta olurdum.

1-)Half life: Sonu çok Büyük bir yaratık çıkıyor ve orada güç aldığı kaynakları patlatıp daha sonra öldürüyordum. :)
2-)Opposing force'nin sonunda ise: Bir ahtapot çıkıyor onunda gözüne isabet edip vuruyordum.

Bunları bulana kadar 1 hafta uğraşmıştım baya. Güzel bir oyundur. Tavsiye ederim.

Birde benim küçüklük oyunlarımın arasında yer alan,
Tomb Raider' vardır. O zamanların maceralı oyunudur. Baya hastasıydım. Ve son olarak,
GTA I ve GTA II çok güzel oyundur. Ve küçükken hep oynardım
.
alın size oppicing force indirin >https://www.indirbir.com/halflife-opposing-force_16497.html

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.