Vallaha Bıktım ya.Oyuna 10-15 dk uraşıp girioz.Character loadingde takılıyo.Bu olay günün bazı saatlerinde hep oluyo ve pcyi yaklaşık 1 saat fln kapatıp tekrar açınca tekrar düzelio bu süre farkından da olabilir.Anlamıyorum ki bbazen OYUNA HİÇ''HİÇ''VE ''HİÇ''giremiyorum ve küfretmekten kendimi alamıyoerum bunu yazarken bile küfür saydırıyorum yani...Şimdi enbaşta anlıom char loadinge takılıp takılamyacağını çnk orda takılınca önceden loading effect datada da %16 duraksıyor.sonra %42de duraksıyor fln filan .yani ezberledim neyin nolunca char loadingde takılacağını fln.AMA BUNUN ÇÖZÜMÜ VAR MI B İ YARDIM EDİN YA BIKTIM BEN YETERRRRRRRRr
Küfür etmek çaremi :S Bnce acizliktir.
bırak ko yu ama konun şöle bi güzelliği var kasıyosun kasıyosun 70 lvl fln yapıyosun Sonrada SAtıyosun bnm ark 74 lvl çarını 754 ytl ye sattı :D
neo75 : Vallaha Bıktım ya.Oyuna 10-15 dk uraşıp girioz.Character loadingde takılıyo.Bu olay günün bazı saatlerinde hep oluyo ve pcyi yaklaşık 1 saat fln kapatıp tekrar açınca tekrar düzelio bu süre farkından da olabilir.Anlamıyorum ki bbazen OYUNA HİÇ''HİÇ''VE ''HİÇ''giremiyorum ve küfretmekten kendimi alamıyoerum bunu yazarken bile küfür saydırıyorum yani...Şimdi enbaşta anlıom char loadinge takılıp takılamyacağını çnk orda takılınca önceden loading effect datada da %16 duraksıyor.sonra %42de duraksıyor fln filan .yani ezberledim neyin nolunca char loadingde takılacağını fln.AMA BUNUN ÇÖZÜMÜ VAR MI B İ YARDIM EDİN YA BIKTIM BEN YETERRRRRRRRr

-Knight Online'a restart at, Ve sorununun biteceğine inanıyorum.
Stery : Küfür etmek çaremi :S Bnce acizliktir.
İnsanlar sinirlendiklerinde küfrederler.Eğer bir insan küfrünü içten içe ediyorsa acizlik olabilecek kadar büyük bir sorun yoktur.AnCaK,senin bu konu hakkında bilgi sahibi olmayıp gelip bu tür laflar etmen senin bunu bilmeyip konuşman yani ''Acizlik''yapman anlamına gelir...

Ayrıca sorunu çözebilen bi arkadaş oldu mu beyler ya çatlayacam tekrar yükledim vs. vs. herşeyi denedim olmuo beyler ltfn yardım...
Knight Online her zaman problemli salla gitsin.
Bırak nayt onlaynı ya upraştığınıa deymez rezilliğin son perdesi Türkiye'de cidden yasaklanmalı 10 yaşındakiler ible oynuyor.Ben hiçbir oyunu tarihten silinmesi yada yasaklanması taraftarı değilim K2 ve nayt onlayn yokedilmelidir.
baylar bencede su oyundan vazgecın.Bı arkadas 'rezıllıgın son perdesı' dıye degınmıs haklıda.Hee bırakmak ısteyıp bırakamıyosanız size tavsiye single oyunlar alın oynayın.Hem single hemde frp tarz oyunlar pıyasada baya bi var.Kulak ardı etmeyın ciddi ciddi düşünün..Gençler kendilerini bu oyun yüzünden baya bi soyutluyolar.Normal dunyada yapmaları gereken seylerı oyun ıcerısınde yapmaya calısıyolar.....
Novice
0.6
KO gereksiz bi oyun bence bırakmanız lazım. 45 lvl bi char kastım ve o charı kastığım süre zarfına pişmanım :D
walla banada cok oluyor bende cok kufur edıorum :S :)
YA NE KÜFREDİYOSUN BU .... SEYİ BENDEDE AYNISI YAPİYOR YAPACAN SU CALISTIR/CMD GELEN EKRANA İPCONFİG/FLUSHDNS DE TAMAMDIR.!

SONRA SIP SIP SIP DOLUYOR.!

SAYGILAR;
oyunu braktı sorunu halettim saol gene de

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.