Oyun Hakkında:

Bildiğiniz üzere Medal Of Honor serileri genelde 2. Dünya savaşına göre uyarlanmıştır. Bugüne kadar pek çok seri heyecan vermiş olsada zamanla bir çok oyuncu Medal Of Honor'dan sıkılmış ve Call Of Duty ya da Counter-Strike gibi oyunlara yönelmiştir. Tabiki bunların haricindede tercih edilen oyunlar olmuştur. Ancak Medal Of Honor bu serisi ile 2. Dünya şavaşını değil aksine modern savaşı ele almıştır. Grafik yönünden çok zengin olan bu oyun xbox360, playstation 3 ve pc olarak satışa çıkacak olan 2010 oyunları arasındadır. Oyun Afganistanda zorlu bir savaşı konu edinmiş, bu seride bizler güçlü, asabi ve rütbeli bir askeri yöneteceğiz. Askerimiz "Tier 1 Operators" adında birlikte görevli bir askerdir. Aynı zamanda oyunda "Linkin Park" müzikleride kullanılmıştır.

Tanıtım Videoları:

Facebook
Youtube

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2010-08-03 23:11, 13 yıl önce)
Oyunu birkaç hafta önce oynadım gayet iyiydi.Gerçi senaryo modunda farklı bir grafik motoru kullanıyorlar ama bekleyip görücez.
Araştırdım ben ama tam olarak bulamadım film'i çıktımı yoksa oyun ile birlikte mi çıkacak?
2002 de yapılmış bir medal of honor filmi var fakat oyunla bir bağlantısı yok galiba.Oyunla ilgili bir filmde çıkmıycak diye biliyorum.
Olur mu öyle şey film'i çıkacak diye duydum ben :) Hatta bu seri Call Of Duty ile kıyaslanıyor..
Moh Güzel oyundur
Güzel görünüyo :).
Biri çıkacak diyor diğeri çıktı diyor ArdıL sana kolay gelsin kardeşim vallahi.:)
Bu arada Cryss oynuyorsa/oynadıysa 2si çıkıyormuş.

Bu konu RieL tarafından düzenlendi(2010-08-04 01:05, 13 yıl önce)
Trailer olarak oynamış olabilir oyun henüz raflarda ki yerini almadı. Son baharda çıkacak zaten tanıtım videolarının sonunda FALL-2010 yazıyor.. Ben bilocanın bu versiyonu deneme sürümü olarak oynadığını düşündüğümden birşey demedim :)

Kafam dalgın eğer film konusunu söylüyorsan tanıtımların bir kızmında film sahneleri kullanılmış..
Video çok güzel gerçekle sanal alem arasında çok ince çiz var.
Bu arada Crysis oynadıysa 2'si çıkıyormuş.
Çok başarılı buldum ben şahsen. Ekran kartım iyi olsaydı eğer bu oyunu devamlı bitirirdim :)
Adept
4.3
Teaser'i hic begenmedim acikcasi.
güzel bir oyun başarılı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.