Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
evimde internetten online half life oynamak istiyorum ama bi türlü oynayamadım multiplayer internet games diorum add server diorum ip noları yazıyom serverlar da half layf hep sarı ünlem işareti gösteriyo bi türlü giremiyom yardımcı olurmusnuz şimdiden çok teşekkür ederimm
Ah ah şu an nasıl özlediğimi hatırladım şu oyunu. Fakat half-life'ın eskisi kadar popüler olmamasından dolayı steam dışında oynayabileceğini sanmıyorum. https://store.steampowered.com/app/70/?l=turkish şu paketi satın alıp, oynayabilirsin.
s.a hocam steam dışında oynayanlarda var da bende neden olmuyoo hatayı ben çözemedim ücret sorun deil ama kredi kartım yok
Merhabalar farkındaysanız resimde belirttigi gibi Map ? demiş Ne spd demesi normal ortada bir harita yok dogru kurulum yapmanı tavsiye ederim.
Zamanında lisede arkadaşlar ile ekipler kurar cs de kapışırdık heleki half lifeda ilk sondan iki kişiye hesapları ödetirdik hey gidi günler heyy gözümde canlandı :S

half life 1.5 - 1.1.1.0 patch yüklü olması gerekiyor dostum oynaman için kolay gelsin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.