Beyler kontrol'ü insanı kasmayacak kolay ve kullanışlı hızlı level atlayabileceğimiz efect ve grafik açısından zengin akıcı anlaşılır görev'leri bol olan bi oyun arıyorum. R.O.H.A.N'ı önerdiler fakat bi kaç video'suna baktım hoş görünmedi ne önerirsiniz.
lotro
combat arms :yes
@Brownie
lord of the rings'i epey öneren oldu oynadınızmı güzelmi bahsetsene biraz.

@Yigit
combat arms tarzı bişey aramıyorum kardeşm saol genede :D
wow da oynadım lotro da oynadım lotroyu daha çok sevdim :) wowa en büyük rakip bence en iyi alternatif aynı zamanda :D
hmm level kasması falan kolaymı en son kaç ? görevler güzelmi
Single player oynayacaksan mount and blade: warband. Harika bir hikayesi var ve görev açısından çeşitli. Ama online diyorsan, sa-mp'yi önerebilirim. Ama yakında gta-v çıkacağı için bence sa-mp ye başlama. Çünkü gta-v açık kodlu olacakmış yani sa-mp gibi olacağını söylüyorlarmış. Öyle olursa zaten ilk sunucusu açmak için direk sponsor olacağım :) Yada çok gerçekçi istiyorsan reallife oynayabilirsin ama önermem. Çok bağımlılık yaptığını söylüyorlar ama hiç oynamadım.
@Some_one
yok kardeşim daha ziyade knight online falan tarzı birşeyler bakıyorum
cabal tavsiye ederim. efektleri çok iyi. her level için en az 7-8 tane görevin var. ister item görevleri yaparsın ister level görevleri anlayacağın görev bitmiyor. sınıflar arası denge desen birçok mmorpg oyuna göre gerçekten çok harika. oyunda en güçlü klanlar arasında türklerde yer alıyor. OTTOMAN bunlardan biri. Para verip premium eşya alanlar para ödemeyenlerden üstün değil çünkü o premium eşyaları zorluk seviyesi yüksek bir şekilde oyunda elde edebiliyorsun. Craft yeteneği sayesinde kendine özel eşya yapabiliyorsun. Craft becerin nekadar yükselirse eşya yapımında okadar güçlü özelliklere sahip oluyorsun. Aynı ultimada craft kastığını var sayabilirsin. Ayrı şehirler, şehirlerde level kısıtlamaları, cartography ile girebileceğin zindanlar, çok abartı olmayan bosslar... ve daha bir çok özellik.
@Kortez
Aynen oyun hoş görünüyor indiriyim nick'imi söylerim sana friend eklersin oynuyorsun dimi hala
1-2 aydır girmedim ama oynuyorum mercury de 155 archer 110 warrior 95 blader ve 85 force blader karakterlerim var şuan force bladerla takılıyorum. açtığında nickini söylersen eklerim.
Expert
34.0001
Some_one : Single player oynayacaksan mount and blade: warband. Harika bir hikayesi var ve görev açısından çeşitli. Ama online diyorsan, sa-mp'yi önerebilirim. Ama yakında gta-v çıkacağı için bence sa-mp ye başlama. Çünkü gta-v açık kodlu olacakmış yani sa-mp gibi olacağını söylüyorlarmış. Öyle olursa zaten ilk sunucusu açmak için direk sponsor olacağım :) Yada çok gerçekçi istiyorsan reallife oynayabilirsin ama önermem. Çok bağımlılık yaptığını söylüyorlar ama hiç oynamadım.

gtav 2013 yazına ertelendi.
@kortez

tamam bende blader olmayı düşünüyorum yeni türk server'ı açılmış Red Moon diye.
KeLL :
Some_one : Single player oynayacaksan mount and blade: warband. Harika bir hikayesi var ve görev açısından çeşitli. Ama online diyorsan, sa-mp'yi önerebilirim. Ama yakında gta-v çıkacağı için bence sa-mp ye başlama. Çünkü gta-v açık kodlu olacakmış yani sa-mp gibi olacağını söylüyorlarmış. Öyle olursa zaten ilk sunucusu açmak için direk sponsor olacağım :) Yada çok gerçekçi istiyorsan reallife oynayabilirsin ama önermem. Çok bağımlılık yaptığını söylüyorlar ama hiç oynamadım.

gtav 2013 yazına ertelendi.

Mart veya Nisan diye biliyorum ama olsun, beklemeye değecek gibi gözüküyor. Bakalım 14'ünde yeni trailer çıkartacaklarmış, sabırsızlıkla bekliyorum. Son olarak M&B 2: Bannerlord çıktığında ne uo kalır nede ko :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.