Merhaba arkadaşlar..
Uzun zamandır aradığım oyunu buldum. Öyle bir oyun arıyordum ki içinde istediğim her şey olsun.
Bu oyuna başladım şuan 23. Leveldeyim. Kısa zamandır oynuyorum ama baya level atladım çünkü çok eğlenceli sürekli oynuyorum.
Mesela online chat online arkadaşlık oyunu gibi bişey aramıyordum çünkü sadece sohbetten canım sıkılıyor. Farklı şeyler de olsun istiyordum.

Bu oyun tama bana göre her şey var. Moda oyunu aynı zamanda. Bir karakter seçiyorsunuz, bu karakterinizi istediğiniz şekle sokuyor saçından kaşına her şeyini istediğiniz gibi ayarlıyor sonra her gün dilediğiniz kıyafetlerle podyuma dansa.
Yenilenen şarkılarla podyumda dans ediyorsunuz , hatta oyunun başında en şık oyuncu seçiliyor. En güzel en şık kombini seçip moda ikonu olma şansınız da var.

Eviniz oluyor. İstediğiniz gibi dekore edip yeni eşyalarla sürekli değişiklik yapabiliyorsunuz. Yani bahçe oyununu da kapsıyor. Sonra ektiğiniz tohumları olgunlaşınca satıp puan kazanabiliyorsunuz.
Kısacası vakit geçirmek için bierebir bu oyun. Herkese tavsiye ederim. Özellikle bu sıcak yaz günlerinde evde serin serin oynanır..:selektor
Bu ne la oyunmu bu ? Lol,cs,uo varken bu oyunmu şimdi .s

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.