Arkadaşlar aranızda steam takip eden varsa indirim olduğu zaman duyurma imkanı var mı acaba?

Empire: Total War satın almak istiyorum ama 30$ olmuş indirim olduğunda bu fiyat 10$ dolara kadar değişkenlik gösterip düşüyormuş, kek gibi gidip oyuna 30$ vermek istemiyorum. Eğer aramızdan biri takip ediyorsa ve indirim olduğu zaman duyurursa sevinirim..
bende direk steamdan toplu oyun paketlerinden birini alicam yeni bi sistem kuruyorum yavaş yavaş oyun özlemimi gidericem :)
hiç belli olmuyor ki ne zaman indirim olabileceği fakat en basitinden steam'ın facebook sayfasını beğenirsen anlık olarak oradan da duyuruluyor
Steam Revizyonda ! Şu an steamde deli gibi indirim var Shogun Total War 29,99$,Valve Orange Pack 49.99$,Star Wars Oyunları 3-5$ arası ve daha birçok indirim şu an indirimde ilgililere duyurulur 8)
Şuan Saat 04:58 / 02.07.2011

Team Fortress 2 Oyunu Ücretsiz indirebilirsiniz. SON 15 SAAT. (verdiğim saatten itibaren)

https://store.steampowered.com/app/440/
team fortress ömür boyu f2p değil mi zaten artık ?
evet team fortress zaten ücretsiz bir oyun
unknow : evet team fortress zaten ücretsiz bir oyun

:D ha zaten ücretsiz bi oyundu ben boşyere yazdım ölemi? Steam hesabından kaç para ödendiğinin screenshot ını istermisin?
unknow : evet team fortress zaten ücretsiz bir oyun

F2P olmadan 29.99'a almıştım hiç bi zaman ücretsiz değildi oyun ta ki bu zamana kadar.
@Anemon , @Marlock
oyundu , değildi gibi geçmiş zaman ekleri kullanmadan yorumumu yazdım farkederseniz.Bende bir steam kullanıcısıyım ve Xantierin yorumuna ithafen bundan sonra tf2 nin herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan parasız olduğunu belirttim.

Anemon:
Team Fortress 2 Oyunu Ücretsiz indirebilirsiniz. SON 15 SAAT. (verdiğim saatten itibaren)

steam:
Çevrimiçi edinebileceğiniz en büyük eğlence" - PC Gamer Artık ÜCRETSİZ! Süre yok! İstediğiniz kadar, beğendiğiniz sürece oynayın!
Bu arada battlefield bad company 2 7.5$ olmuş.
Lucretius : Bu arada battlefield bad company 2 7.5$ olmuş.

muheuaheauh erdem görmesin bana 30$ dogum günü hediyesi almıstı cok üzülcek phasudhasudhasd
Cs paketleri şu anlık %75 indrimde.
Cs cz paketi fiyatı ; $2.49 USD.

https://store.steampowered.com/app/10/

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.