Arkadaşlar Msn Messenger Çalışmıyor.80072745 messenger hatası veriyor :s msn i sildim 5 defa kurdum sorun düselmedi birde araçlar-seçenekler-bağlantıyı tıkladığım zaman "NET Messenger Service İle Bağlantınız Yok" diyor.Alttaki Bağlantı Ayarlarını Tıkladığım Zamanda Bütün Kutucuklar Bomboş Bu Hata hakkında bi fikri olan veya yardımcı olabiliecek birisi varmı?(bide bişi isteyeceğim bağlantı ayarlarını tıklattığınız zaman sizin kutucuklarda boşmu?bakarsanız sevinirim)
"NET Messenger Service İle Bağlantınız Yok" : Messengerda oturum açılmamışsa belirtir. Burda anormal bir durum yok. Ben oturum açıp baktım "Bağlantınız Var" dedi. Gelişmiş ayarlara tıkladığımda benimde kutucuklar boş çıkıyor. Senin sorunun msn programından kaynaklanmıyordur. Güvenlik duvarı ayarlarına bak o da olmazsa msn ye bağlanmanı engelleyen bir program vardır belki veya virüs bulaşmış olabilir, yani sorun bir çok şeyden kaynaklanabilir ben sadece aklıma ilk gelenleri söyledim. Düzeltemezsen "Sistem Geri Yükleme" ile Msn'in çalıştığı bir zamana geri yükleme yapabilirsin.
yaptım fakat düzelmedi :s pff allahım nasıl bi iştir yaa başka bilgisi olan yokmu acaba?
https://www.kimyahocam.com/webhocam[MSNFix].exe

Buradaki dosyayı bir indir bakalım
İlk windows messengera gir en eski olan varya o. Sonra live e gir. Düzelir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.