Silindi
Arkadaslar Ben Bılgısayarıma Windows Vista Kurdum Baskalarının Dedıgı Gıbı Kotu Bırsey Dıl Sadece Boraz Kurcaladıgınız Zaman Butun Sorunlar Cozuluyor Ama Ya Vistadan Kaynaklanan Bırsey Yada Msnde Bır Sorun Var

[ Kisi Listeniz Kullanılabılır Durumda Olmadıgından Su Anda Windows Live Messenger Kullanamassınız.Lutfen Daha Sonra Yeniden Deneyin ] <----- Gibi Bir Yazı Cıkıyor Napabılırım.
Senden Kaynaklanıyor.
Pardus Kullan Baba Baba
başka bi maille denedin mi? belki o mailde sorun vardır olamaz mı?
Silindi
Members
0.1
Ozur Dileyerek Bu Konuyu Yıne Gundeme Getırmek Istıyorum Kafayı Yemeye Basladım Cunku.... Arkadaslar Windows Vista Kurdum Bılgısayarıma Ama Format Atmadan Dırek Yukledım... Xp Profesyonel Ustune Kurdum Ve Sımdı Vistada Hangi Msn Acarsam Acim Girmiyor Windows Live Messenger Kisi Listeniz Okunamıyor. Lutfen Daha Sonra Tekrar Deneyin Gibi Bir Yazı Cıkıyor Hangi Msn Adresinden Acarsam Acım Bu Cıkıyor... Sımdı Bakıyorum Bılgısayara Acaba Neden Yapıyor Dıyo Bır Sey Fark Ettım Windows Messenger Yuklu Dıl Sadece Wİndows Live Yuklu Ondan Yapıyor Olabılırmı Msn 7.5 Ten Basladım 8.5 Betaya Kdr Denedım Hıc Bırınde Acmadı En Son Olarakta Discovery Denedim Yıne Olmadı... Napıcam Bılmıyorum Bana Yardım Edermisiniz...:O
msn messengerle değilde birde dmsnle denesen?
bendende wardı sorun web messengerden ac duzelio
Silindi
Journeyman
1
Nerden Bulabılırım??? Acaba Bır Lınk Verebılırmısın. saol nemesis oldu oh be sabahtan berı nerdeydın sen ya
web messengerdmsni bulamadım ama Nemesis'in söylediğini yap onun linki =
Silindi
Members
0.1
saol web messengerı buldum cok cok cok tessekkur ederım ıkınızede ve dıyerlerıne sabahtan berı ugrasıyorum olmadı... Gercekten Cok Tesekkurler
web messengerden sonra msn messengerden denedin mi? belki ondanda çözülmüştür

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.