Selam arkadaşlar ;

Format attım pc'ye ilk format atışım şuan bilmiyordum bende yeni öğrendim..Fakat ses kesinlikle gelmiyor attıktan sonra ayarlarındada hiçbiryere tıklanmıyor..Sanırım ses kartını okumuyor driver'ını yüklemek lazım fakat cd'sini de kaybettim..İlk bi program lazım markasını bulması lazım ve sonrada driver'ını yükliyim yapamadım bir türlü..

Yardımlarınız için teşekkürler :selektor
S.a. Bendede Aynısı Oldu.her Pc de Olur.Format Attığında PC'ndeki Bazı Driverler Silinir(örn:Harici CardReader,SesKarti,TVKarti v.b.).Bunun İçin Bi Program Var.O Programa Giriyorsun(Windows'ta Dahili Yok.O yüzden İndirmen Lasım).Orda Bütün PC'ndeki Driverlerin Listesi Çıkıyor.Oradan Hangisi Yoksa(örn:Ses Kartı) seçiyoruz.Mesela Ses Kartının Adı "Creative SoundBlaster 5.38.40.2"(ReKLaM Değil Ha :D )Olsun.Ordan Buluyoruz Üzerina Tıklıyoruz.Sağ Üst Tarafta Download Yazar.Oraya Tıklıyoruz.Ordanda Açılan Yerde "Download Link (1)" Yazısına Tıklıyoruz.İnternet Açılıyor Sonra biraz Bekliyoruz Kendiliğinden "Çalıştır,Kayder,İptal" yazıları çıkıyor.Kaydete Basıyoruz...Benim Ses Kartinin Driveri 40,2 MB'dı.Biraz Bekliyoruz ve Kuruyoruz...Programun İndirme Linkini Bilmiyorum Ama Adını Hatırlıyorum...Galiba Adı : Driver Genius veya Driver Genisus Olması Lasım...Umarım bi nebzede olsa yardım edebilmişimdir... Saygılar Sevgiler ve Hürmetler....
Windowsa arattir eger çok yeni bir ses karti deilse windows kendisi bulur yukler ama kendi driveri kadar güzel performans alamazsın
O dediğin porgramın linki warmı acaba ?
Driver Genius adlı programla driverlerinin yedeklemesini yapabiliyorsun .

Driver Genius
Saolasın indiriyim bi bakalım olucak mı ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.