Evet Arkadaşlar Atatürke Karşı Yayınlanan Videolar Yüzünden Türkiyeden Kullanımı Yasaklaştırılanwww.youtube.com'u DNS ve Benzeri Uğraştırıcı Olaylar Gerekmeden Sadece Bir Program Yüklüyerek Youtube'a Her Türlü Web Tarayıcı'sı İle Girmeyi Anlatıcam.

Bahsettiğim Program YouTube Jacker Programı'dır Bazı Anti-Virüsler Zararlı İçerik Olarak Görebilir Fakat 2-3 Aydır Kullanıyorum Bilgisayarıma Hiç Bir Zararını Görmedim.

Şimdi Arkadaşlar Bize Lazım Olan Programı Bu Adresten Yüklüyoruz

Link: https://rapidshare.com/files/213186758/Youtube_Jacker.rar.html

İndirdikten Sonra Setup'a Çift Tıklayıp Açıyoruz.

Program Türkçe'dir Bilgisayarınıza Kolayca Kurabilirsiniz.

Program'ı Yükledikten Sonra Tüm Tarayıcılarınızı Kapatın ve Tekrar Açın.

www.youtube.com Adresine Girdiğinizde Sanki Hiç Kapanmamış Gibi Kullanabiliceksiniz.

Tıpkı Aynısı Gibi Video Yükleyebilir,İzleyebilir,Yorum Yapabilirsiniz.

Anlatım %100 Emeğimdir Uplaod vs Emeğe Saygı!

RAR ŞİFRESİ: www.ultima-strike.com

Bu konu Marlock tarafından düzenlendi(2009-03-23 22:45, 15 yıl önce)
Marlock : Evet Arkadaşlar Atatürke Karşı Yayınlanan Videolar Yüzünden Türkiyeden Kullanımı Yasaklaştırılanwww.youtube.com'u DNS ve Benzeri Uğraştırıcı Olaylar Gerekmeden Sadece Bir Program Yüklüyerek Youtube'a Her Türlü Web Tarayıcı'sı İle Girmeyi Anlatıcam.

Ya Youtube'ye giriş şu kadar basit vs. diye konu açsan tamamda öyle bir yazı yazmıssınki sanki Atatürk yapılanlardan rahatsız değilsin, rahatsız olmıyanlarada girmeyi öğretiyorsun gibi bi görünüm var, yanlış anlama öyle düşüncen var demiyorum ama ben bu cümleden onu görüyorum..

Türkiyeden Kullanımı Yasaklaştırılan www.youtube.com'u DNS ve Benzeri Uğraştırıcı Olaylar Gerekmeden Sadece Bir Program Yüklüyerek Youtube'a Her Türlü Web Tarayıcı'sı İle Girmeyi Anlatıcam.

Keşke şu şekilde yazsaydın.

+

Şunuda belirtmek isterim dns ile değişip girmen diğer siteler içinde + avantajdır

canlid..
dizip..
dizii..
thesine..
yani kısacası Türk Telekom tarafından yasaklanılan her türlü siteye direk girebilirsin. Programı denemedim ama eminim onun yaptığıda yönlendirmeli proxydir. Programa güvenmeyi tercih etmem.Şahsen bu program güvenli olabilir ama aynı isimde virüsle dolaşan binlerce sahte programlarda var.

Uğraşmışsın Emeğine Sağlık.
Hayır Sadece Kapanış Nedenini Belirttim Hala Bilmiyenler Var ve Ayrıca Saol.
youtube-jacker'i, youtube kapandığından beri kullanıyorum..
Programlara gerek yok,

DNSlerinizi 4,2,2,1 ve 4,2,2,2 olarak değiştirin sonra istediğiniz siteye girebilirsiniz.
Eques : Programlara gerek yok,

DNSlerinizi 4,2,2,1 ve 4,2,2,2 olarak değiştirin sonra istediğiniz siteye girebilirsiniz.

Benim Dns ayarlarıda bu şekilde ama bazen giriyor bazen girmiyor. Sizdede öylemi ?
Bende hep giriyor. eğer girmezse ztunnel.com a gir ordan youtube u aç sonra birde normal sekmeden sayfayı yenile mutlaka girer.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.