Geldik işte bu zamana.Yazların başında sevinip sonlarında ise üzülmeye alışamadım ben.Belki Bazılarınıza kızdım,üzüldüm.Yeri geldi siz bana kızdınız.Ama şunu çok iyi biliyorum ki hep gelip geçiciydi bu kızmalar.Bazılarınızın bana bazılarınıza ise benim yardımım dokundu.Sizleri unutmak, okul varken zor oluyor ancak iyi bir gelecek için mecburen unutuyorum, unutmaya çalışıyorum.U-S için büyük bir kayıp değilim ama U-S'teki arkadaşlık hiç bir sitede yok.Şunu çok iyi bilmelisinizki sizleri unutmayacağım.Sizden Tek bir ricam olacak.Benim Bu sitede Topic'ini (Başlık) açtığım Okey Yerine Tamam Diyelim Kampanyası..!! 'nı sürdürün.Death Knight (M.Ceritoğlu), Luciana ve Bilocan Siz belki bu sitede en çok konustuğum yardımlaştığım insanlarsınız.Hepinize Teşekkür Ederim.Ta-ki 01.06.2008 Tarihine kadar olmayacağım.Şunu çok iyi bilmelisiniz ki hayatta en önemli şeylerden birisi arkadaşlıktır.Bunu Unutmayın..

Tüm U-S Halkına Teşekkürler.

Vebruer De Matraxçıgiller..

[email protected] (Arasıra Msn Adresimi Açaçağım)
Güle güle.
Teşekkürler Spawnsas.
Urukapina : Güle Güle arkadaşım.
Bende birkaç gün içinde böyle bir topic açacaktım.
Benimde oks'em var o nedenle 1.5 aydır uo oynamıordum.Şimdi u-s'ye veda edicem.
Bu forumda yeniyim ama gerçekten trnin en iyi uo platformu olarak gördüm yardım istediğimde hiç boş çevrilmedim.Neyse işin aslına gelelim bende vebruer kardeşimiz gbi aranızdan ayrılıcam.Ara sıra girebilirsem ne mutlu bana ama giremicem sanırım.
Bütün u-s ailesine hayatlarında başarılar.
Güle Güle
:memnun

sanada güle güle.
:D ben bıraktım arada bir stafflık için cahrıyolar o kadar
@Vebruer
Arkadaşım seni özleyeceğim gelecek yıla kadar kendine iyi bak özletme bizi ha :( Hoşçakal
Arada sırada msn ye uğra gel bir laflayayım sorun olursa sor özleyeceğim seni

Hoşçakal Vebruer
Geleceğin gün sana özel konu açacağım ;)
Görüşmek Üzere Allah'ın güzellikleri yanında olsun

@Uruknia
Sana da kolay gelsin Allah zihnini açık etsin çözemediğin soru olursa hocalara sormaya erinirsen gel sor bize biz sana anlatımlı olarak çözeriz.Daha yeni oks'den çıkınca kafa sıcak kalıyor :D.Bu sene çok çabuk geçecek ne yazık ki o yüzden çok dikkatli ol.Kendine dikkat et.

İyi günler
M.Ceritoglu ( Death Knight)

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-09-04 17:38, 16 yıl önce)
okul hayatında başarılar dilerim arkadaşm inş istedign yere gelirsn bizde öle
U-S için büyük bir kayıp değilim
O ne öyle:selektor ayrıcalık varmış gibi konuşmuşsun.. Okulunda başarılar kardeşim ..
@death o günü sabırsızlıkla bekleyeceğim :)

@RAgnar Yok öyle bir şey. :D U-S'te olmaz..

Bu konu vebruer tarafından düzenlendi(2007-09-04 18:24, 16 yıl önce)
Görüşürüz Çağatay :P
kurtulduk sorulardan :) bb
Master
59.2997
Güle güle hayatında başarılar bende U-s yi bırakmaya karar vermiştim ama ortam güzel insanlar güzel vazgeçtim :p
Nemesis[Berk] : kurtulduk sorulardan :) bb

Yani Bir Kaç Soru Sorduk Diye..

Slothere : Güle güle hayatında başarılar bende U-s yi bırakmaya karar vermiştim ama ortam güzel insanlar güzel vazgeçtim

Slothere Ben gitmiyorum sadece ara veriyorum.. He bu arada sadece 12 Ekim (Doğum Günüm) Tarihinde burada olurum.

Hepinize Teşekkürler.!
Nemesis[Berk] : kurtulduk sorulardan :) bb

eheuehe:D:kikirik
HAdi arkadaşlar hepinize İyi yıllar.. ben gidiyorum.!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.