Merhaba.

msn avatarımdaki resmi hiç bir arkadaşım göremiyor? Nedenini çok araştırdım fakat bulamadım birde sizden yardım almak istedim. Bu arada bilgisayarım windows 98. Bi yardım ederseniz çok sevinecem can dostlarım =)
Silindi
Banned
0
Başını yoğurtlu akvaryuma soksun arkadaşın!
Başımı yoğurtlu akvaryuma sokan arkadaşım, dikkat et balıklar beni ham yapacağına seni ham yapmasın!
Nasıl gözükmez , niçin gözükmez yahu..
1.adım- Kendi yüklediğin resimleri avatarına koy, eğer kendi yüklediğin resimler gozukmuyorsa messenger'in kendi resimlerini koy(at-ot v.s) ve kendi arkadaşlarına sor tek birine değil birkaçına.
eğer onlarda goremıyorsa
2.adım- Messengerını aç kapat, bir daha sor.
hala bir resim goremıyorlarsa
3.adım- Messenger'i bilgisayarından kaldırıp, tekrar yükle. aynı sorun devam ederse arkadaşlarınla birebir irtibata geç, varsa sağlık karneleriyle en yakın bir sağlık ocağının Göz dokturna başvursunlar.
05 : Nasıl gözükmez , niçin gözükmez yahu..
1.adım- Kendi yüklediğin resimleri avatarına koy, eğer kendi yüklediğin resimler gozukmuyorsa messenger'in kendi resimlerini koy(at-ot v.s) ve kendi arkadaşlarına sor tek birine değil birkaçına.
eğer onlarda goremıyorsa
2.adım- Messengerını aç kapat, bir daha sor.
hala bir resim goremıyorlarsa
3.adım- Messenger'i bilgisayarından kaldırıp, tekrar yükle. aynı sorun devam ederse arkadaşlarınla birebir irtibata geç, varsa sağlık karneleriyle en yakın bir sağlık ocağının Göz dokturna başvursunlar.

spr :D
Yha Sanırm Messenger Live Kullanıyosan 98 si Desteklemiyor Ondan Olabilir (sanırım) Ama Messenger Live Desteklemese Hiç Girmez Dimi Şöyle Bişey Dene Hani Reklam Linkleri Var smileyler onlardan yükle bitanesi otamatik Resim olarak Messnegera Attıyor bilosun.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.