Kaşınıyo o kaşınıyo :D
Silindi
Members
0
:p Burak benden uzak dur :) En kisa zamanda ragnarsavar alcam zarar veriyon oglum sen herkeze. Neyse konuyu daitmayak
Ragnarsavar zuahahaha:D:D:D

Öyle bir icraat yok abem :D
@Luciana

Sen kendine Lucianadefeder al da kurtulak la kendini çok komik sanıyon demi ?

Kerata
TheNikov ..

Luciana'yla alıp veremedigin nedir? Heryerde laf sokmaya calısıyosunda genelde cabaların sonucsuz kalıyo bilmem farkındamısın.
@Flame

Bence Kalmıyo Kalmadığını Luci'de biliyo Hem

Sanane ?
Luciana benim çok yakın arkadasım ve rahatsız oluyorum ? Burda insanlara artist artist laflar etme gibi haklara sahip değilsin.. Öyle bana sanane fln diyede konusma kimseye benzemem yani .. Önce insan olmak lazım..
Flame'e laf yok lam :D höyyd :D
Silindi
Members
0
@Flame
Saol kardesim savundugun icin.

@TheNikov

Ya bak koçum tartisma buyumesin biz senin gibi BEBE Degiliz . Abiniz biz senin sende saygili davran . Neyse biz daha post atmiycaz . Kendi kendini ye :p
Boşverin arkadaşlar Luciana benim de arkadaşım ama uzatma sen de @TheNikov
@Luciana
Sen kendine Lucianadefeder al da kurtulak la kendini çok komik sanıyon demi ?

Kerata
Bak bunu demişsin daha önce sana herhangi bir şekilde karışılmamış bence uzatmayın konuyu da saptırmayın
Youtube'den Komik Videolar ,Klipler vs. Ring değil bence bu güzel konuya kilit vurdurmayın lütfen rica ediyorum size

Ben konuya devam ediyorum

Komik kediler

süper bu koptum ben
Luciana Lan Ben Seni Bırak abim Kardeşim Gibi bile görmem

Konu kapansın demişsin kapatıcaktım gerisini okudum bebe demişsin bune lan ?
Kirk Hammett

Dünyada gelmiş geçmiş en iyi 11. gitaristi sayılan Metallica'nın gitaristi Kirk Hammett St.Anger Albümündeki 3. şarkı Some Kind of Monsteri çalamıyor.Ben bile daha iyi çalıyorum zu ha ha ha ha çok komik değil mi :kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik

TheNikov vazgeç artık git msn de tartış
Lan dioki konuyu kapat dio ardından laf atıo cevapsız bırakırmıyım
Az kaldı bu son video koyuşum bir daha attığın postu şikayet edeceğim ona göre

Counter Struke
Süper teknoıloji nimeti :kikirik:kikirik:kikirik:kikirik

Cs 300
Bu da süper Cs 300. 300 spartalının Counter Strike Fragmanı :kikirik:kikirik:kikirik
Ey Allahım ya e hadi et bakalım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.