Arkadaşlar bizim ordaki bim cama leptopun afişini asmış bende bu leptop u almak istiyorum ama almadan önce size bir danıyaşım dedim acaba bunun özellikleri iyimi ultima online kantır ve knight oynanırmı şimdiden teşekkür ederim.

Laptop HP-6720S : Hp

Ekran: 15.4&񗝍 WXGA (parlak ekran)
İşlemci: Intel Celeron 530 (1.73 GHz, 533 MHz FSB,1 MB L2 cache)
Hafıza(RAM): 512M-667DDR2
Sabit disk: 80G 5400RPM
Combo DVD/CDRW
Ekran kartı: Mobile Intel Graphics Media Accelerator X3100, paylaşımlı 384-MB
Ethernet: 10/100 NIC
Kablosuz ağ: 802.11 b/g
Modem: 56K
İşletim sistemi: Vista Home Basic Türkçe
2 yıl firma ve servis garantili

750,00 YTL demiş

Kaynak : https://www.bim.com.tr/urundetay.asp?pid=1105&utip=1
Bilgisayar sisteminden anlamam ama benimkisi 3.01 Ghz :O_o
Nadriad Haklı.!!
ya bilgisayar toplamaya evde yer yok onun için dedim
alma derim.
o değilde celeron bilg 1.73 ghz ekran kartıda dandik bimdende anca bu olur xD
Sakın alma.
Bilgisayarın hiç bir özelliğinde iş yok. O bilgisayar Vista kaldırmaz bile. En az 1gb ram derim Vista için. Format atıp tekrar kurduğumda; arka planda hiç birşey olmamasına rağmen 550 mb filan yyor. Alacağın makinenin birde ekran kartı paylaşımlı. Yani ekran kartı raminden yiyecek. Xp filan kurdun diyelim hadi. Onboard ekran kartı oyunlar için ideal olmayan bir karttır. Dediğin oyunlar çalışır ama Vista'da kasar.
adamlar vista kurmuş 512mb ram var :D vista 756ram yiyo zaten rahat oyun oynayabilmen için en düşük 2gp lazım vista varsa.Diğer parçalarıda dandik bişeydir OEM
Master
59.2997
Alma parana yazık olur.
Alma bence de parana yazık.

Reklam gibi olacak ama Toshiba Satellite serileri süper bence ;-) (ben kullanıyorum ve her ihtiyacımı karşılıyor :sulu)
Toshiba'ları beğenmiyorum ya çabuk arıza oluyor ısınıyor benim arkadaşın vardı toshiba cpu ısınıodu adam balkona fln cıkarıodu artk ekran gidiodu 2 3 kere vuruordu anca gelıordu :D
alma bee bak www.sahibinden.com a gir bi araştır neler ne fiyatlara çıkıo da gör... bunun 2 misli pc 500 ytl fln
Novice
0.6
Tavsiye etmiyorum. 600 milyon olsa ben yine almam bu bilgisayarı.
Expert
34.0001
sakın alma uzaklaş. benimkinden kötü bir laptop olurmu diyodum oluyomuş :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.