Arkadaşlar bugün national da izledimde ama unuttum bir hormon vardı erkeklerde unuttum

bazı arkadaşlar testestoron diyor
kadınlarda ise östrojen salgılanırdı ama erkeklerde başka bir hormon diyorlar bunu aradım taradım bulamadım ilgilenirmisiniz.
Kadınlarda östrojen, erkeklerde ise testesteron sagılanır diye biliyorum.Hatta eminim.Senin aradığın hormon değil sanırım.:)
hormon diyordu national geografic mi o bugün izledimde unuttum öğlen 3 de izledim ama unuttum hormondu :S:con

sizin başka dediğiniz benimkine az çok uyan birşey varsa yazabilirmisiniz.
Hayır Stormy Erkeklerde ve kadınlar salgılanan hormonlar aynıdır tek fark miktardır.Neyse ben sonra editleyeceğim mesajı uykum de geldi zaten :D

EDİTED

Var var herkesde var bir tek miktar farklı kadınlarda da testesteron var.Ama miktarı çok az.Biz de de östrojen var.Ama çok az!

Zaten homoseksüellerin ve lezbiyenlerin ortaya çıkış sebebide budur.Onların elinde olan birşey değil.Hormon kontrolsüzlüğü.Bir de kadınlarda tek kaşlılık falan buna dayanır.Kalın sesli kıllı insanlar falan :D
İnce sesli tüysüz erkeklerde buradan gelir.Eminim çünkü biyolojide iyiyim :D

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-10-05 16:04, 16 yıl önce)
M.Ceritoglu : Hayır Stormy Erkeklerde ve kadınlar salgılanan hormonlar aynıdır tek fark miktardır.Neyse ben sonra editleyeceğim mesajı uykum de geldi zaten :D
Senin dediğin gibi olsaydı piyasada göğüslü erkekler, sesleri kalın kadınlar dolaşırdı...

Bu konu Stormy tarafından düzenlendi(2007-10-01 23:03, 16 yıl önce)
Senin dediğin gibi olsaydı piyasada göğüslü erkekler dolaşırdı...

:kikirik :kikirik :kikirik :kikirik ahahaahah :D
Gülüşmeyin Bilime gülünmez haydi hafızayı çalıştırın :((
Novice
0.1
En Dorğtu açıklamayı yapayım HEr ikiside 2cinsdede bulunur Ama miktarları farklıdır erkeklerde testeron dişilerde östrojen baskındır Günümüzdeki Gaylık Hastaliginin Temeli Vs Burdan Gelmekttedir

Ayrıca Erkeklerde Ciddi Miktarda Göğüs Görülebiliyoru adı wardı bunun Ameliyatla küçültüyorlar
Evet pardon öyleydi ya.Baskın kelimesini koymayı unutmuşum.:)
Master
59.2997
U-s forumlarda böyle bilim ile ilgili tartışmaların yapılacağı hiç aklıma gelmezdi gözlerim yaşardı valla ;(
Bir keresinde de yapılmıştı.Sonu feci oldu.

https://www.ultima-strike.com/

Neyse konu dağılmasın.
Biraz garip biz devam edelim
geçen sene işledik,
Erkeklerde testesteron kadınlarda östorojen,
kadınlarda da sanırım çok çok az miktarda oluyordu (bazı kadınlarda nadir de olsa tekkaşlılık görülür mesel ondan olur diye duydum ama...)
erkeklerdeki bir olayı arıyorum ben
tamam erkerklerde vardır testesteron,
kızlarda çok nadir vardır,
olanları da görürsünüz, kaş arasını aldırırlar fln...
Testesteron o...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.