Selam beyler ben bu sene sınava girdim puanlarıma göre 9 eylülde iktisadi idari bilimler fakultesinde bi yer okucam gibi görünüyor fakat şuanda iktisat maliye işletmenin ikinci öğretimleri tutuyor çekonun ise 1. öğretimide olabilir gibi o yüzden 1. öğretim olsun die çekoya gitsem mi die düşünüyorum burda baya eski toprak var üniye falan gitmiş bitirmiş bi bakıp fikir verebilirseniz güzel olur işletme yerine çeko tercih edilir mi çeko daha kısıtlı sınırlı bir alan mıdır ben banka düşünüyorum şuanda ama bi yorumlayabilirseniz sevinirim
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yurtdışı ve yurtiçi ünitelerinde SSK Bağkur Emekli Sandığı gibi sosyal kuruluşlarda müfettiş veya uzman olarak Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve özel işletmelerin endüstriyel ilişkiler ve sosyal işler bölümlerinin yöneticilik ve danışmanlık hizmetlerinde iş bulabilirsin hatta İşletme ve İktisadi bilimler okuyanlarla aynı işi yapma kapasitesine sahipsin ama şöyle birşey var bu bölümde okursan ingilizce işletme okuyan adamla aynı işi bulma şansına sahip olabiliceğini sanmıyorum + işletme okuyanlar Muhasebe bölümü daha ağırlıklı öğretilir.Çeko biraz daha sosyal bilimlere kayıyor..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.