Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Novice
-0.500001
Mrb beyler yaklasık 1 sene once aldıgım laptop da yukarıdaki hatayı almaya basladım ilginçtir win 8.1 den sora olmaya basladı pcnın garantisi devam ediyor ne yapmalıyım arastırdım biraz ramde falan sorun olabılır demışler sizce servise yollamalı mıyım birde yollarsam ucret alırlar mı??
Aslında bu sorunu tetikleyen 3 4 tane madde var win yükseltmesinden sonra oluştuğunu söylüyorsun büyük ihtimal yazılım hatasıdır yüklerleken sahte sürüm kullandıysan genelde karşılaşabilirsin yada memory'lerden kaynaklanıyorda olabilir eski sürüme döndürebilirsen döndür win 8 i öyle kullan birkaç zaman düzeldiğini görürsün büyük ihtimal yazılım hatası alıyorsun şuan pc'ne bakabilme şansım olsa daha detaylı bilgi verebilirdim ama ellemem bozarım diyorsan servise gönde
Novice
-0.500001
En iyisi 8e dondureyım hatayı alırsam servise gondereyim tsk. yardımın ıcın
Novice
-0.500001
FreeMan : buraya bir göz at derim... https://forum.donanimhaber.com/m_41901272/tm.htm

Bende oraya baktım odum bokuma karıstı korktum ondan sordum ram falan diye
Dediğim adımları denedinmi ?
Bios veya Chipset Update yap, ekran karti driver'ini kaldir yeniden kur, duzelmezse format atarsin. Not: Ram ile ilgili sorun olacagini sanmiyorum! ayrica Bios default ararlarini geri yukle, o'da bir olasilik..
win8.1 stabil değil driver hataları olmsı normal.Bu veriyolu hatasıydı diye hatırlıyorum.
Eğer turboboost olarak kullandıgın veya pc de takılı olan bi flash belek varsa cıkarmanı tavsiye ederim.
Novice
-0.500001
Suan pek birsey yapamadım yogunlugumdan dolayı haftsonu yapıcam birde sunu eklemem gerekiyor uo oynarken yada ıntte takılırken olmuyor sadece lole girdigimde oluyor buda olasılıkları dusuruyor sanki
Yani ram'a ve GPU a yüklendiğin zaman oluyor :)
Daha güçlü bi oyun pes felan oynarken oluyormu acaba?
Novice
-0.500001
Heh onu bılmıyorum fm de cpu yıyor dı mı onda denıyım bı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.