Arkadaşlar Ben 17 Yaşındayım.

Bizimkiler Bana Kendi Kredi Kartlarından Aylık 100 Ytl Limitli Bi Ek Kredi Kartı Çıkrmak istiyorlar.
Bu Mümkünmü?
Bi Sorun olurmu ben kullanırken?
15 yaş üstüne velisi tarafından şubeye giderek imzalı form ile yapıyorlar bu dedigini
arkdsn dedigi doru buna ek olarak belki dier arkdslara yardımcı olur universite ogrencilerine cogu bankanin kampanyasi var orn is bankası maximum u 300ytl limitli (en az) kredi karti var sadece ogrenciler için herhangi bi kefil gerekmio sadece velinizi arayip soruoruz diolar ama bn alirken aramadilar :)
Ama işte Üniversiteli değiliz :)
muska35 : arkdsn dedigi doru buna ek olarak belki dier arkdslara yardımcı olur universite ogrencilerine cogu bankanin kampanyasi var orn is bankası maximum u 300ytl limitli (en az) kredi karti var sadece ogrenciler için herhangi bi kefil gerekmio sadece velinizi arayip soruoruz diolar ama bn alirken aramadilar :)
Ailenin onayı olmasada kişi imza attıktan sonra hesabını açıyorlar.
kredi kartı vermek için yer arıyorlar zaten ^^'. her türlü verirler :P
beyler almayın hea kredi kardı fln ipin ucu kaçarsa ayvayı yersiniz demiş olam. geçengün fatura yatırmaya gittim karının teki kolumdan tutup illa kredi karti verim diyor.. Beyler benden söylemesi..
Kredi kartı :D pek iyi bişey değil eğer bi geliriniz yoksa. :) misal en güzel örnek benzin parasını kredi kartı ile sakın ola ödemeyin :D

Doldur hacı diosun sora bi bakıosun ayda 150 200 ytl sadece benzin parası oluo :)
Kredi kartindan nakit para cekmeyin derim başka bişi demem
Apocalypse : Kredi kartindan nakit para cekmeyin derim başka bişi demem

Çokmu Faiz Alıyorlar?
Walla az mı çokmu o size göre değişir. :D 500 YTL lik bir kredi kartı borcu asgarisi ödenmiş bile olsa aylık 25 30 YTL faiz alıo :D
Kredi Kartı = Ay sonunda Hopla Halıyı pırtıyı.
bu kadar diyorum başka bişey demiyorum :)
arkadaşlar sitede kredi kartı borcu olanlara ayıp olmaz mı sizce_?
nie kredi kartı borcu olanlar ayıp bişey mi yapmışlarki ayıp olsun.

bu konuyu konuşmaktamı ayıp olsun :D

gayet dogal bişey ipin ucunu kaçırırsan b*k gibi kalırsın ortada :D buda senin iradene ve aklına bağlı. bide neakdar maaşın oldugunua

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.